ЩЕ 19 ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ МАГІСТРА

20 лютого на технологічному факультеті відбулося вручення дипломів для першого випуску магістрів за півторарічною програмою. У зв’язку із оголошенням дня жалоби по всій країні, урочистості було зведено до мінімуму, а також вшановано хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

Дипломи отримали 19 випускників (16 денної форми навчання та 3 заочної), з них 11 з відзнакою. Окрім того, двоє випускниць, Клавдія Кролик та Тетяна Артюхова, які пройшли навчання за магістерською програмою в Університеті Гліндор (Великобританія), отримали подвійні дипломи за спеціальністю «Прикладне матеріалознавство».

Декан технологічного факультету Олег Заболотний висловив впевненість у тому, що «випускники у недалекому майбутньому займуть місця на кращих підприємствах».

«Від вас залежить доля України. Хочу побажати удачі. Все у ваших руках», – наголосив декан.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Ірина Вахович: «Наш університет вірить в те, що ви будете гідними випускниками і прийматимете виважені рішення. Перед вами буде багато дверей, тож бажаю вам віднайти саме ті, які реалізують усі ваші плани». Також проректор запросила бажаючих продовжити навчання в аспірантурі.

Богдан Пальчевський, завідувач кафедри пакування та автоматизації виробничих процесів, зазначив: «Ми впевнені, що у своєму житті ви оберете правильний шлях і ми гордитимемося вами».

Завідувач кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Віктор Рудь, зважаючи на події в країні,  наголосив, що «усе в руках молодого покоління, їм обирати, в якій державі жити».

Заступник декана технологічного факультету Сергій Савчук побажав випускникам «реалізувати себе повністю і отримати від того моральне і матеріальне задоволення».

Особливо пишається факультет випускницями, які отримали подвійний диплом. «Маємо честь їх вітати. Це ті орієнтири, на які треба рівнятися», – зазначив Петро Савчук, завідувач кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування.

На закінчення Сергій Савчук запропонував випускникам загадати найпотаємніші бажання та задути символічні 19 свічок на святковому торті.

Тетяна ГАПОНЧУК

Фото Тетяни ПОПОВОЇ