Школярі Боратинської ОТГ підтримали челендж «Відвідай ЛНТУ!»

Школярі Боратинської ОТГ підтримали челендж «Відвідай ЛНТУ!»

Луцький національний технічний університет завжди готовий зустрічати у своїх стінах гостей, особливо, якщо це молодь, яка прагне здобути вищу освіту, показати свої таланти, реалізувати власні здібності і досягнути життєвих вершин.

Ми відкриті до спілкування, готові дати цінні поради щодо обрання професійного напрямку і допомогти зробити перший крок на шляху самореалізації. Саме тому в ЛНТУ був започаткований челендж, який успішно відкрили старшокласники Підгайцівської територіальної громади. Минулого тижня для юних гостей було проведено презентацію університету та ознайомчу екскурсію куточками ЗВО.

Сьогодні до челенджу «Відвідай ЛНТУ!» доєдналися школярі Боратинської громади. Одинадцятикласники відвідали VolynBusinessHub, де про перспективи та можливості реалізації власних бізнес ідей поінформувала Алла Шиманська, а про цінність грошей та їх різновиди розповів заступник декана ФБП Павло Кравчук. Побували учасники зустрічі і у просторі арт-релаксації «Артелія».

Крім того, учнівська молодь познайомилася зі студентським активом ЛНТУ, оглянула потужності лабораторій на кафедрі електроінженерії та побувала у сучасній лабораторії швейної індустрії, що на кафедрі легкої промисловості. Науковці кафедри автомобілів і транспортних технологій показали свої потужності, зокрема, продемонстрували студентську розробку Баггі. А на славнозвісному «п’ятачку» юних гостей ЛНТУ почастували смаколиками із запашним чаєм.

Супроводжували та ознайомлювали школярів з студентським життям організатори заходу: заступник декана факультету бізнесу та права з молодіжної політики та профорієнтації Ірина Лорві, відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура та її заступник Віталій Грабовець. Привітала молодь у стінах ЗВО ректор Луцького НТУ Ірина Вахович та проректори з НПР Надія Ковальчук і Олег Заболотний. Вони побажали молоді успіхів у навчанні та постійного самовдосконалення, а також обрати гідний заклад вищої освіти для продовження професійного шляху і побудови успішної кар’єри в майбутньому.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Фото – Михайло Огроднічий