Шлях до успіху: випускник Луцького НТУ провів мотиваційну лекцію для студентів

Шлях до успіху: випускник Луцького НТУ провів мотиваційну лекцію для студентів

До Луцького національного технічного університету завітав випускник кафедри матеріалознавства, щоб провести відкрите мотиваційне заняття для студентів-старшокурсників спеціальностей «Матеріалознавство» та «Прикладна механіка».

Відтак, випускник 2016 року Луцького НТУ Юрій Шевчук, що наразі очолює відділ процесного контролю департаменту якості «Modern-Expo», розповів студентам про свій шлях до успіху, а також про те, які знання необхідні сучасному фахівцю з якості виробництва.

Під час лекції Юрій Шевчук продемонстрував слухачам презентацію, у якій розповів про: структуру «Modern-Expo» та особливості його роботи; кар’єрний зріст на великому підприємстві; якими навичками має володіти працівник у розрізі вимог сучасного бізнесу та як йому вдалося подолати усі кар’єрні сходи, попри велику конкуренцію.

Варто зазначити, що Юрій Шевчук є одним із стейкхолдерів кафедри матеріалознавства. За словами завідувача кафедри Миколи Мельничука, він допомагає викладачам із моніторингом та вдосконаленням змісту освітніх програм, щоб вона відповідала сучасним вимогам ринку праці. «Оскільки Юрій є випускником нашого університету, він глибоко орієнтується у предметах та програмах, які ми викладаємо нашим студентам. Він координує нас та підказує напрямки, які варто підсилювати, а що варто виключити, оскільки воно втратило актуальність. Це дає нам можливість бути постійно у тренді, підвищувати якість надання освітніх послуг та відповідати вимогам сучасності», - зазначає Мельничук.

Крім того, завідувач наголосив, що впровадження подібних лекцій та тренінгів від успішних випускників Луцького НТУ уже набувають традиційного формату.

«Ми плануємо, що такі заходи будуть відбуватися на постійній основі. Хочемо, щоб спеціалісти приходили і розповідали нашим студентам свої секрети успіху, і проводили тренінги в рамках одного із курсів з забезпечення якості виробництва», - додає Микола Мельничук.

Луцький НТУ висловлює вдячність Юрію Шевчуку за підтримку та сприяння у підвищенні якості освіти, мотивацію та плідну взаємодію!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ