Сильні, бо прогресивні: викладачі ЛНТУ вдосконалюються

Сильні, бо прогресивні: викладачі ЛНТУ вдосконалюються 

Протягом 17-19 вересня у місті Києві відбувся тренінг для прогресивних викладачів ТОТ, організований командою молодих професіоналів «Прогресильні»

За словами організаторів, основною метою заходу є створення нової якості освіти в Україні та розвиток мережевої комунікації між освітянами, які відкриті до змін й готові впроваджувати креативні методики у навчальний процес.

Участь у тренінгу передбачала конкурсний відбір, який пройшли представники ЛНТУ – старший викладач кафедри комп‘ютерних наук Юрій Лук‘янчук та аспірантка кафедри менеджменту Олена Третяк.

Триденний тренінг включав у себе декілька блоків, в яких професійні тренери навчали наших молодих вчених знаходити та впроваджувати прогресивні методики в освітній процес.

Так, протягом навчання учасники мали можливість прослухати надзвичайно корисну теорію від компетентних спікерів, взяти участь в дискусійній панелі «Прогресивність в освіті. Як задавати тренди», познайомилися із форматом «Жива бібліотека», а також взяли участь у майстеркласі «Дива відеоконтенту».

Родзинкою навчань стало неформальне спілкування, цікаві історії та випадки з викладацького життя «Сповідь прєпода». 

На завершення тренінгової програми учасники отримали фідбек від кожного з тренерів та сертифікати.

Відділ іміджу та промоції