Спеціалісти із лідерства світового рівня зустрілися зі студентами ЛНТУ

Спеціалісти із лідерства світового рівня зустрілися зі студентами ЛНТУ

Що таке лідерство? Яка твоя мета і цілі? Як повірити у себе і надихати інших?... Це не просто риторичні запитання, це - стимули, які змушують задуматися про життя вже і зараз. Про досягнення власних цілей і лідерство у собі, під час унікальної зустрічі в ЛНТУ розповіли професіонали із розвитку лідерства.

Задля знайомства із нашими студентами до ЗВО прибули лектори світового рівня. А це: Уендел Пек – власник компанії Absolute Traction (компанія уже 10 років займається навчанням методології управління бізнесом); Дейв Мерфі – член Ради Партнерів Глобального лідерства (організація, яка забезпечує навчання світового рівня для керівників на міжнародному рівні); Артем Ключніков – директор аналітичного центру досліджень і розвитку лідерства.

«Лідерство, що надихає», - основна тема зустрічі, яка відбулася завдяки співпраці ЛНТУ та «Campus Ukraine» і Global Leadership Partners.

Експерти з США та України в абсолютно дружньому і неформальному спілкуванні  поділилися власним досвідом із життя і бізнесу. Вони розповіли про те, як успіх пов’язаний зі здатністю переконувати та впливати на інших, що потрібно, аби бути переконливим та як стати лідером, який успішно направляє команду.

Маючи багаторічний досвід у веденні бізнесу та формуванні особистих навичок, спікери акцентували увагу на ключових моментах лідерства. Зокрема, вони кажуть про постановку власної мети і цілей, життєві пріоритети та джерела мотивації. Маючи відповіді на ці запитання, можна гуртувати навколо себе людей і надихати їх.

Постає питання «Як надихати?». Уендел Пек, Дейв Мерфі та Артем Ключніков мають власні лайф-хаки: мріяти грандіозно; пояснювати «чому»; вибудовувати надію; проявляти турботу; вселяти довіру… ось запорука твого успішного лідерства.

Варто зазначити, що контент семінару базується на глибокому досвіді провідних компаній світу. Водночас, студенти мали можливість поспілкуватися окремо із кожним зі спікерів та поставити свої запитання та почути поради фахівців.

Про місію в Україні та перспективи партнерства, гості ЗВО також поспілкувалися із адміністрацією ЛНТУ. Так, за круглим столом зустрілися ректор ЛНТУ Ірина Вахович, проректори Надія Ковальчук та Олег Заболотний, декан ФБП Ірина Камінська, а також Уендел Пек, Дейв Мерфі та Артем Ключніков і представники руху Campus Ukraine Роман Кравчук та Дмитро Нетребенко. Партнери розповіли про свою діяльність та мету численних візитів у різні країни світу із унікальними тренінгами та семінарами. Водночас, було обговорено налаштування тісної співпраці з ЛНТУ та реалізацію спільних проектів та інтерактивних програм для молоді.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції