Співзасновниця компанії SMARTFIN.UA зустрілася зі студентами кафедри обліку і аудиту

Співзасновниця компанії SMARTFIN.UA зустрілася зі студентами кафедри обліку і аудиту

26 березня 2021 року на кафедрі обліку і аудиту відбулася зустріч студентів та викладачів із співзасновницею компанії SMARTFIN.UA Івановою Анною Олександрівною.

Співпраця між компанією SMARTFIN.UA та кафедрою обліку триває більше трьох років. Навчальним планом підготовки бакалаврів ОП «Облік і оподаткування» передбачено вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і оподаткуванні», де для виконання лабораторних робіт використовується сервіс SmartFin.  Організувала зустріч доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Голячук, яка викладає названу дисципліну.

Анна Іванова поділилась зі студентам історією про те, як професія бухгалтера визначила напрямок її кар’єри. Доповідач звернула увагу слухачів на питання розвитку бухгалтерського обліку в майбутньому, на загрози, які стоять перед професією.  Знання бухгалтерського обліку, зазначила лектор, є важливою платформою для кар’єрного розвитку, особливо в напрямку управлінського обліку та аналітики.  Було наголошено на важливості набуття навичок Hardskills та Softskills для реалізації в професії.

Основний меседж Анни Іванової: «Для досягнення успіху потрібно постійно вчитись».

Вона також розповіла про відкриття власної справи, яка полягає в створенні програмного забезпечення для розрахунку заробітної плати та утримання податків і зборів, а також поділилась планами про перспективи розвитку компанії SMARTFIN.UA

Зустріч пройшла в дружній невимушеній атмосфері. 

Дякуємо Івановій Анні Олександрівні за цікаву  розповідь та сподіваємось на подальшу співпрацю.

К.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Голячук