СТУДЕНТ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ – ОДИН ІЗ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ЕНЕРГІЯ. ЕФЕКТИВНІСТЬ. ЕКОЛОГІЯ»

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ 
ОДИН ІЗ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ
«ЕНЕРГІЯ. ЕФЕКТИВНІСТЬ. ЕКОЛОГІЯ»

Рано чи пізно перед людством постане проблеми нестачі паливно-енергетичних ресурсів. Саме тому необхідно розвивати альтернативну енергетику, зокрема стимулювати виробництво енергії з відновлювальних джерел.

Саме тому цього року ПАТ «Волиньобленерго» провів конкурс студентських робіт на тему «Енергія. Ефективність. Екологія». Основне завдання – запропонувати шлях розвитку альтернативної енергетики на території Волині. Критеріями оцінки були рівень актуалізації проблем енергетики, коректність використання даних, доступність і практичність тексту, спосіб подачі інформації.

Журі конкурсу обрало три роботи учасників, які, на їхню думку, найкраще справилася із поставленим завданням та концепцією.

Одним із переможців цього конкурс став студент 4 курсу кафедри екології Олександр Кушнір,  який запропонував ідею створення та подальшої розробки інформаційного ресурсу «Зелена енергія Волині». Допомогу та консультації у запуску цього проекту надав доцент кафедри екології Микола Федонюк.

Нагородження переможців відбулося у стінах ПАТ «Волиньобленерго». В ході зустрічі генеральний директор Володимир Купчак нагородив переможців грамотами та заохоченнями до подальшої співпраці. Саме ж спілкування відбувалося у формі живої дискусії, висловлення шляхів реалізації творчих і наукових задумів та обміну досвідом у вирішенні поставлених проблем.

  

Насамкінець Володимир Купчак побажав переможцям конкурсу не зупинятися на досягнутому, ніколи не втрачати віри у своїх проектах, не розчаровуватися, постійно шукати збільшення шляхів реалізації і втілення у життя авторського плану. Бо ж саме за такою талановитою молоддю майбутнє не лише енергетичної галузі, а й України загалом.

Оксана Жадько,
асистент кафедри екології