Студентам ФЦОСТ розповіли про історію святкування 14 жовтня

Студентам ФЦОСТ розповіли про історію святкування 14 жовтня

В переддень 14 жовтня студентам Луцького національного технічного університету провели виховний патріотичний захід присвячений одразу трьом величним святам – Дню козацтва, святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України.

Головними учасниками події були студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій. На початку їм продемонстрували фільм про козаків, тоді вступне слово про історію походження свята розповіла провідний бібліограф відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Євгенія Будчик, а про роль цього дня в історії української державності, студентам розповів доцент кафедри соціогуманітарних технологій Михайло Костюк.

Потому, ведуча  передала слово для декламації тематичних віршів від студентів та представленні авторського вірша «Україна сьогодні» від провідного бібліотекара відділу комплектування та  наукової обробки документів Віри Дармовіс.

Крім того, бібліотека ЛНТУ презентувала виставку історичних книг про історія козацтва та видатних постатей того періоду, де кожен учасник заходу міг особисто ознайомитися із книгою та її змістом.

На завершення, про роль козацтва в формуванні культури та самобутності українського народу розповіла доцент кафедри іноземної та української філології Наталія Шкляєва. Вона зробила короткий екскурс в історію походження козацтва і рекомендувала слухачам власну добірку цінної літератури про козаччину.