Студентам Луцького НТУ провели навчальне заняття у «Сільпо»

Студентам Луцького НТУ провели навчальне заняття у «Сільпо»

Студенти 4 курсу спеціальності «Підприємництво» Луцького національного технічного університету, в рамках вивчення дисципліни «Організація торгівлі», провели навчальне заняття у новому відділі мережі супермаркетів «Сільпо».

Екскурсійне заняття провів керуючий магазином Олександр Стецюк, який є випускником кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького НТУ. Під час навчальної екскурсії студентів та викладачів ознайомили з технологічними процесами в торговельному закладі, специфікою формування асортименту підприємства. Особливу увагу Олександр Стецюк звернув на дотримання вимог системи контролю якості НАССР у супермаркеті «Сільпо».

Окрім торгового залу студенти ознайомилися з роботою складських та офісних приміщень магазину. Приємним бонусом для гостей стала дегустація смачних новинок в різних відділах супермаркету. Наприкінці зустрічі зі студентами поспілкувалася начальник відділу по роботі з персоналом Віта Сидун, яка розповіла про перспективи працевлаштування на даному підприємстві та кадрову політику «Фоззі Груп».

Кафедра товарознавства та експертизи у митній справі