Студенти екологи та агрономи на виставці комах і метеликів

Студенти екологи та агрономи на виставці комах і метеликів

Майбутні екологи та агрономи Луцького НТУ відвідали ентомологічну виставку, яка відбувається у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. Автор колекції із понад тисячі екземплярів Павло Войтко продемонстрував студентам експозицію та розповів власну історію колекціонування.

Він розповів молоді про види представлених комах, технологію їх відлову та правильного зберігання і наголосив, що нині вони бачать лише малу частину колекції.

Завідувач кафедри екології та агрономії ЛНТУ Василь Іванців зазначив, що студенти груп ЕОС-11 та АГР-11 відвідали ентомологічну виставку з елементами таксодермічної, в рамках вивчення предметів біологія, фітопаталогія та ентологія.

«Вони ознайомилися з основними рядами комах, які представлені в Україні та в світі, зокрема, з вулькокрилими, твердокрилими, перетинчастокрилими. Також ознайомилися з методиками їхнього припарування, колекцінування та екологічними особливостями проживання і в цілому склали собі уявлення про ентомонологічну картину, яка є на сьогоднішній день в Україні і в світі», - розповідає завідувач кафедри.

Крім того, студенти мали можливість ознайомитися із таксодермічними роботами. Зокрема, у цій колекції були представлені два напрямки - це птахи та ссавці. Серед птахів та ссавців були представлені місцеві види, які характерні для території Волині, а це наприклад бобер, також частково шкідники і хижі звірі, зокрема, норки, куниці тощо.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Фото-Михайло Огроднічий