Студенти-економісти відпрацювали практичну складову фахових компетентностей на «Модерн-Експо»

Студенти-економісти відпрацювали практичну складову фахових компетентностей на «Модерн-Експо»

12 грудня, вже майже в передсвятковому настрої, студенти 1-4 курсів спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці», освітня програма «Економіка» факультету бізнесу Луцького НТУ разом з кураторами відвідали провідне виробниче підприємство нашої області – Міжнародний холдинг «Модерн-Експо».

Візит відбувся з навчально-пізнавальною метою, в рамках реалізації практичної складової навчальних дисциплін за блоком професійних компетентностей «Управління персоналом та економіка праці».

Група компаній «Модерн-Експо» – один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі.

Основні напрями діяльності холдингу – виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки. Працює дане підприємство з такими відомими марками, як: АТВ, Наш Край, МакДональдс, Метро, Магніт ...та багатьма іншими.

Виробничі потужності підприємства знаходяться в різних країнах, але головний офіс компанії розміщений у Луцьку.

Під час годинної екскурсії ми змогли ознайомитися з основними виробничими процесами даного підприємства. Побачене вразило: виробнича площа просто величезна, на якій працює декілька тисяч робітників з досить пристойною заробітною платою.

Слід відзначити, що багато уваги на підприємстві приділяється організації праці та техніці безпеки. Перед екскурсією нас ознайомили з основними правилами техніки безпеки, а це досить важливо.

На підприємстві функціонує власна їдальня, проводяться екскурсії, спортивні естафети та корпоративи для співробітників.

Враховуючи значну чисельність персоналу, на підприємстві функціонує потужний HR-відділ. Окремо хочеться подякувати працівникам «Модерн Експо», які зробили нам таку ґрунтовну екскурсію підприємством та розповіли про особливості роботи HR-відділу. Це було особливо цікаво майбутнім економістам з позицій відпрацювання практичної складової в рамках вивчення ряду спеціалізованих дисциплін «Рекрутинг персоналу», «Управління персоналом», «Служба управління персоналом», «Нормування праці» та ін., що відносяться до блоку професійних компетентностей в рамках спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці».

Зокрема, було наголошено, що для успішної кар’єри, крім досконалого оволодіння професійними компетентностями, потрібно на високому рівні знати іноземну мову, а краще декілька. Дякуємо «Модерн Експо» за можливість ближче познайомитися з Вами! Можливо, серед цих студентів є Ваші майбутні працівники.

Антоніна Гордійчук

Доцент кафедри економіки