Студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну відвідали українські Карпати

Студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну відвідали українські Карпати

З 9 по 11 травня, студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну груп БДН-21 та БДН-11 на чолі з кураторами Верешком Олегом Вікторовичем та Смаль Марією Василівною здійснили екскурсію до наших мальовничих Карпат.

Цих три дні були дуже насиченими і сповненими яскравих моментів та емоцій. Першого дня ми відвідали Галицький національний природний парк, а саме, центр реабілітації диких тварин. Сюди приймаються тільки хворі, або скалічені при різних обставинах, а також молоді тварини, котрі не можуть самі добувати їжу в дикій природі та приречені на загибель.

Далі на нас очікувала екскурсія чарівним містом Івано-Франківськ. Ми ознайомилися з багатьма історичними пам’ятками цього міста, гарно погуляли і навіть піднялися на ратушу, з якої було видно засніжені вершини гір. Ввечері наша компанія заселилася в готель, який знаходився у селі Ільці і з якого відкривався гарний вид на гори та річку, що протікає біля самісінького готелю.

На другий день, наші хлопці разом з Олегом Вікторовичем та гідом Тарасом піднялися на гору Кострича (1586 м) і навіть природні умови не розчарували наших друзів, а навпаки дали змогу пограти сніжки в травні. У цей час дівчата разом з Марією Василівною здійснили екскурсію селищем Верховина, побували на оглядовому майданчику та в музеї сироваріння.

Третій день був не менш цікавим: ми пішли підкорювати гірську річку Чорний Черемош, на рафтах ми пропливли 12 км долаючи велику кількість порогів, отримавши при цьому незабутні емоції. Після цього ми відвідали музей музичних інструментів, у якому нам розповіли, показали і навіть ми зіграли на багатьох гуцульських інструментах, також мали змогу побачити старовинні знаряддя праці і спробувати зіграти на трембіті. Цього ж дня відвідали Яремче, побували біля водоспаду Пробій та на місцевому сувенірному ринку.

Крім різноманітних музеїв і прогулянок ми провели два чудових вечора протягом яких смажили шашлик і співали багато пісень. Втомлені, але задоволені ми повернулися додому ввечері 11 травня.

Щиро дякуємо за проведену екскурсію та враження, що залишилися на все життя нашим кураторам Верешку Олегу Вікторовичу та Смаль Марії Василівні та очікуємо на наступні подорожі нашою мальовничою Україною.

Христина Батіг, студентка групи БДН-11