Студенти факультету бізнесу – тільки за відповідальне батьківство

Студенти факультету бізнесу – тільки за

відповідальне батьківство

24 вересня 2014 р. в рамках проекту «Рівні можливості для здобуття освіти молодими матерями-студентками у ВНЗ» та з нагоди Дня батьківства Ірина Сушик, доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства  провела семінарське заняття з курсу «Етика бізнесу» у студентів групи МО-11 у формі диспуту-тренінгу. Тема семінару – «Морально-етичні засади формування культури відповідального батьківства».

Студенти дискутували навколо поняття «відповідальне батьківство», «культура чоловічо-жіночих взаємин», «гендерна рівність у розподілі сімейних обов’язків», «гендерні стереотипи» тощо. Особливу зацікавленість аудиторії викликала можливість через тренінг спробувати себе у ролі батька чи матері – дати відповіді на складні дитячі запитання, підібрати ефективні методи виховання підлітків або ж зібрати дитину в садочок.

Завданням умовних сімей було намалювати спільне житло одним олівцем, не розмовляючи при цьому. При обговоренні учасники  підсумували, що                                                                                                                                                                                  вирішення будь-яких сімейних справ є частиною великого мистецтва компромісу.

Владислав Денисюк продемонстрував чудові навички догляду за немовлям, чим викликав здивування, захоплення і навіть аплодисменти від одногрупників.

Для команди хлопців, яка мала зібрати своїх донечок в дитячий садок, завдання виявилось непростим. Вони довго вагались із вибором зачіски, фантазували як це зробити. Терплячим дівчатам, які погодились бути в ролі донечок, зачіски сподобались, більше того, вони пообіцяли їх не змінювати впродовж дня. Кращою роботою експерти визнали українські косички від Володимира Гапона.

Аудиторія жваво обговорювала поведінку дітей, реакції на неї батька і матері, можливі варіанти розв’язання непростих сімейних стосунків. Підсумком семінару-тренінгу стала така ідея: батько несе рівну з матір’ю відповідальність за благополуччя дитини.

Дмитрук Тетяна,

студентка групи МО-11