Студенти ІТ-шники Луцького НТУ зустрілися зі спеціалістами YellowRecruitingCompany

Студенти ІТ-шники Луцького НТУ зустрілися зі спеціалістами YellowRecruitingCompany

2019 рік завершився підсумуванням не тільки наукових доробок та суттєвих здобутків, а й спогадами про корисні, приємні та, з надією на продуктивну співпрацю, зустрічі.

В грудні 2019 року Анна Воробчук, Ірина Андріюк – рекрутери YellowRecruitingCompany зустрілися з студентами кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки.

YellowRecruitingCompany займається підбором працівниківу сфері IT та DigitalMarketing. Команда спеціалістів на ринку IT рекрутингу вже понад 5 років, але як компанія розпочала роботу у 2019 році.

На зустріч з рекрутерами були запрошені зацікавлені роботою в ІТ-сфері люди. Обговорювались питання стану ринку праці ІТ-сфери Луцька та Рівного, потреби в кваліфікованих працівниках, вимоги до резюме (CV) та поради щодо їх написання. Цікава доповідь Ірини Андріюк спонукала студентів та викладачів кафедри до активної дискусії, під час якої прозвучало чимало актуальних питань та обґрунтованих відповідей.

Підсумки зустрічі:

-було цікаво дізнатися про рейтинг найбільш затребуваних IT спеціалістів в Україні;

-нагадали, що в IT без знання іноземної важко досягти успіху, разом з тим порадили онлайн-сервіси для перевірки граматики англійської мови (thesaurus, Grammarly);

-пояснили різницю між аутсорсинговими та продуктовими компаніями, розповіли про особливості їх роботи;

-поговорили про переваги та недоліки фрілансу, кворкінгу та роботи в офісі або вдома;

-порадили як написати чесне CV (краще не переоцінювати свої можливості);

-показали приклади гарних резюме та порадили CV-білдери (Canva.com, Novoresume, Visualcv, ResumUPта багато інших).

Кожен бажаючий міг залишити свою анкету-резюме.

Варто додати, зустріч відбулася під гаслом: «Ми співпрацюємо з відповідальними компаніями, де працівники відчувають свою користь та реалізовують професійний потенціал».

Кафедра компютерної інженерії та кібербезпеки