Студенти кафедри прикладної статистики та економіки праці у Центрі надання адміністративних послуг

Студенти кафедри прикладної статистики та економіки праці у Центрі надання адміністративних послуг

 

18 квітня для студентів-випускників груп УП-41 та ПС-41 факультету бізнесу разом із завідувачем кафедри д.е.н., професором Барським Юрієм Миколайовичем відбувся семінар в Центрі надання адміністративних послуг Луцької міської ради.

Для студентів була проведена екскурсія, в ході якої ознайомили з особливостями організації роботи  центру та охарактеризували специфіку його діяльності. У Луцькому ЦНАПі надають понад 260 адміністративних послуг починаючи із видачі посвідчень до отримання різноманітних довідок і документів. Послуги надають і  для підприємців, і для пересічних громадян. Жителі Луцька можуть навіть через інтернет переглянути стан розгляду послуги.


Студенти цікавилися особливостями видів надання адміністративних послуг, що є у компетенції виконавчих органів Луцької міської ради, структурних підрозділів Волинської обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Також у ЦНАПі можна оформити документи дозвільного характеру, подати заяви, скарги, пропозиції, одержати на них належно підготовлені відповіді. В Центрі можна записатись на прийом до міського голови, його заступників та керівників виконавчих органів міської ради, отримати інші консультації.


В ході семінару у ЦНАПі отримали тільки приємні і позитивні враження. Раніше не доводилось відвідувати таких заходів.

Висловлюємо щиру подяку організаторам за цікаву та змістовну екскурсію.

ст.гр. ПС-41

Тетяна Петльоха