Студенти-лісівники Луцького НТУ відвідали Лісівничий молодіжний центр

Студенти-лісівники Луцького НТУ відвідали Лісівничий молодіжний центр

20 вересня працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості  України відзначають професійне свято –  День працівника лісу

Ліс – це унікальний живий скарб нашої планети,екологічне та економічне значення якого важко переоцінити. На сторожі цього багатства стоять люди – лісівники, які професійно зберігають гармонію та порядок в лісовому господарстві.

До  дня працівника лісу студенти спеціальності 205 –Лісове господарство та викладачі кафедри лісового господарства Луцького НТУ відвідали Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ»

Керівник центру Валентина Петрівна Юхимчук провела студентам-лісівникам тематичну лекцію, на якій розповіла про особливості та умови вирощування дерев та кущів, в тому числі декоративних, на території заказника.

Викладач Луцького НТУ Наталія Павлівна Ковальчук провела практичні заняття з дисциплін «Лісова фітопатологія» та «Дендрологія».

Під керівництвом викладачів Олександра Павловича Герасимчука та Віталія Степановича  Пуця студенти отримали навички роботи з мірними вилками та електронними висотомірами, визначаючи параметри деревостанів.

Було означено шляхи подальшої роботи, яка безумовно буде сприяти підвищенню якісного рівня підготовки фахівців лісівничої галузі у Луцькому НТУ.  

Щиро дякуємо працівникам Волинського обласногоуправління лісового та мисливського господарства за надані можливості та за збереження і поновлення лісів Волині.
Зі