Студенти ЛНТУ дізнавалися як емоції впливають на кар’єру

Студенти ЛНТУ дізнавалися як емоції впливають на карєру

Лише гармонійно розвинута особистість, яка володіє і професійними знаннями та вміннями (Hard scills), і соціальними навичками (Soft scills), сьогодні зможе досягнути успіху у професійній діяльності та побудувати успішну кар’єру. Soft Skills важливі як у роботі, так і в житті. Велика частина навичок, які використовуються для досягнення цілей, – це вони. Причому, чим вище ми піднімаємось кар’єрними сходами, тим більшу роль у нашому житті відіграють соціальні навички.

Тому викладачі кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету та студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування взяли участь в онлайн-тренінгу для молоді «Як емоції впливають на твою кар’єру», який було проведено 4 березня 2021 року. Захід був організований експертною платформою Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування Career Hub і Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» спільно з Міністерством молоді та спорту України.

Спікерами були Іван Омелян (засновник освітньої платформи «Gap Year» – спільноти, де прокачують soft skills та реформують власне життя. Експерт, ментор з особистісного розвитку та розвитку спільнот, громадських організацій, коаліцій та проєктних команд) і Ганна Петрига (HR та кар’єрна консультантка, експертка освітньої платформи Gap Year, випускниця магістерської HR-програми у Lviv business school, авторка блогу про кар’єру).

Майже 80 учасників тренінгу з різних куточків України (Дніпра, Києва, Сум, Хотина, Харкова, Полтави, Луцька) шукали відповіді на питання: 1) як здатність керувати своїми емоціями впливає на наші результати в житті, навчанні та роботі; 2) що таке емоційний інтелект (EQ) і як від нього залежить наш успіх у кар’єрі; 3) як навчити прокачувати свій EQ.

Результати тренінгу – нові знання, вміння та навички щодо того, як керувати власними емоціями та розуміти емоції й почуття інших людей, визначити та підвищити рівень свого емоційного інтелекту (EQ), застосовувати EQ для працевлаштування та успіху в кар’єрі.

Вдячні організаторам, спікерам та учасникам за цікаво та корисно проведений час, гарний настрій та емоційне піднесення!

Кафедра обліку і аудиту