Студенти ЛНТУ - переможці у міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА

Студенти ЛНТУ - переможці у міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА

12-13 червня в замку Любарта пройшов масштабний фестиваль, в рамках якого відбувся IV Традиційний Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Воїни Любарта».

У турнірі взяли участь спортсмени з різних регіонів України, Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Алжиру та Туреччини. У головних поєдинках вечора зійшлися титуловані професіонали, за плечима яких – численні перемоги серед аматорів та професіоналів.

Серед бійців, які відстоювали честь України були п’ять студентів факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій. Чемпіонські титули отримали:

-Бондаренко Олексій ст. гр. ФК-31, майстер спорту України, чемпіон України та бронзовий призером чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА, чемпіон світу з козацького двобою, призер чемпіонату Європи з бойового самбо, неодноразово здобував перемоги у професійних поєдинках в Казахстані, Білорусі та Україні;

- Мійсюк Андрій ст. гр. ФК-11, кандидат в майстри спорту  України з бойового самбо та змішаних єдиноборств ММА;

-Ковальчук Дмитро ст. гр. ФК-21, кандидат в майстри спорту України з Джиу Джитсу, греплінгу та панкратіону, неодноразовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань з бойового самбо та змішаних єдиноборств;

- Протасюк Андрій ст. гр. КН-41, майстер спорту України з бойового самбо неодноразовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань змішаних єдиноборств. 

На жаль, у фінальній сутичці поступився Пасич Іван ст. гр. ФК-11, кандидат майстри спорту України з бойового самбо змішаних єдиноборств ММА.

Вітаємо наших бійців з гарним результатом бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів та перемог!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя