Студенти ЛНТУ змагалися у кіберспортивному турнірі

Студенти ЛНТУ змагалися у кіберспортивному турнірі

Цілий марафон заходів влаштували на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій в ЛНТУ. Велозабіг, тематичний Quiz, зустрічі зі стейкхолдерами та кіберспортивний турнір – усе це приурочено Дню комп’ютерника та програміста.

15 вересня на базі Force Arena Lutsk відбувся турнір між студентами першого курсу факультету КІТ з Counter-Strike: Global Offensive у форматі 5v5. Організатором комп’ютерної битви виступила кафедра інженерії програмного забезпечення. Кіберспортивний батл у нашому університеті уже став традицією і для студентів його влаштовують щорічно.

Молодь відзначає, що популярність комп’ютерних ігор, зокрема, Counter-Strike, дає можливість розвиватися у кіберспорті та досягати чималих призових фондів. Тож вони охоче долучаються до змагань, аби показати свою вправність та поборотися за першість.

Цього разу фіналістами стала група ІПЗ-12, які обіграли противників  з кафедри комп’терних наук із рахунком 2:0 (матч best-of-3).

Представник переможців Андрій зазначає, що саме спільна гра дозволяє відчути командний дух і можливість підтримувати один одного, тож турнір пройшов у задоволення: «Я би не сказав, що цей турнір - це кіберспорт, адже, щоб попасти в кіберспорт, потрібно роками тренуватися та мати певні досягнення. Тому я люблю інколи дивитися на те, як професіонали показують свої навички в цій грі. Але сьогоднішня атмосфера була схожа на ту, що на турнірах. Грати не в 2-ох і не в 3-ох, а цілою командою мені дуже сподобалося, адже кожен допомагав один одному і, насамперед, морально».

Як зазначають викладачі факультету ідея проведення заходу виникла напередодні професійного свята для того, щоб зблизити і налагодити комунікацію між студентами. Оскільки змагання стали традиційними, тож організовувати подібні заходи планують і надалі.

Юлія Повстяна, доцент кафедри ІПЗ

Відділ іміджу та промоції