Студенти Луцького НТУ – на екскурсії у Міжнародному холдингу «Модерн-Експо»

Студенти Луцького НТУ – на екскурсії у Міжнародному холдингу «Модерн-Експо»

Важливим етапом формування спеціаліста високого класу є здатність втілювати теоретичні знання у виробництво. Тому для майбутніх фахівців дуже важливо бачити виробничі процеси. Викладачі кафедри матеріалознавства всіляко намагаються ознайомлювати студентів з сучасними технологіями виробництва.

3 та 4 жовтня 2018р. студенти-матеріалознавці 1 – 4 курсів у супроводі викладачів кафедри Маткової А.В, Імбірович Н.Ю., Зайчук Н.П. та Боярської І.В. відвідали Міжнародний холдинг «Модерн-Експо», який є провідним виробником та постачальником торгівельного обладнання більш як в 60 країн світу.

Співробітники компанії показали студентам виробництво зсередини. Студенти мали змогу ознайомитись з особливостями виготовлення виробів із широкого спектру матеріалів. Відвідали цехи з виготовлення брендованого обладнання, нержавіючої сталі, полімерних матеріалів та виробів з деревини. Ознайомились з роботою прокатних станів, технологіями виготовлення виробів із дроту, лазерною порізкою та різними видами зварювання, з технологіями фарбування та отримання захисних гальванічних і декоративних покриттів.

Наприкінці екскурсії студенти мали змогу поспілкуватися з випускниками кафедри, які є успішними фахівцями Міжнародного холдингу.

Дякуємо співробітникам компанії за можливість ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями одержання виробів з металу, дерева, полімерів та організації сучасного виробництва.


 

Кафедра матеріалознавства