Студенти Луцького НТУ на екскурсії у ПРАТ «Волинь-Авто»

Студенти Луцького НТУ на екскурсії у ПРАТ «Волинь-Авто»

29 жовтня 2019 року було проведено лабораторні роботи та екскурсію для груп ТТ-41, ТТС-21 та АТ-21 на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПРАТ «Волинь-Авто».

Підприємство є сучасним автосервісом, одним з найкращих у Волинській області. Основні напрями діяльності є: сервісне та гарантійне обслуговування, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва, реалізація престижних та загальнодоступних марок автомобілів, запасних частин до них, сертифікація транспортних засобів та автотоварознавча експертиза. ПРАТ «Волинь-Авто» оснащене в повній відповідності до міжнародних стандартів, є все необхідне обладнання для технічного обслуговування та поточного ремонту.

Лабораторні роботи проводились з дисципліни «Основи експлуатації, обслуговування та ремонт АТЗ» на діагностичній лінії підприємства. Перелік виконаних робіт:

1. Перевірка та визначення технічного стану гальмівної системи автомобілів;

2. Діагностування систем живлення двигунів шляхом визначення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах;

3. Перевірка та визначення технічного стану рульового керування та підвіски АТЗ;

4. Перевірка та регулювання фар АТЗ.

Лабораторні роботи проводились згідно ДСТУ 3649-2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання».

Також було проведено екскурсію підприємством. Студенти ознайомились з історією, структурою, специфікою робіт та складом виробничих приміщень автосервісу.

Олег Захарчук доцент кафедри АТТ