СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

18 вересня 2014 року на кафедру ПЦБ факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ завітали представники компанії«URSA uralita» в Україні (м.Київ), щоб оголосити  результати Всеукраїнського конкурсу «Студентський проект: Енергоощадний будинок-2014».

У рамках підтримки талановитої молоді компанія URSA в березні 2014 року оголосила Всеукраїнський конкурс на кращий проект сучасного енергоефективного будинку. Студенти Луцького НТУ вже були учасниками подібних конкурсів і ставали призерами: у 2009 році – Віталій Ротко, у 2012 році – Андрій Забродоцький, Роман Шмігель, Олег Величко. У 2013 році перемогу здобув  Віталій Дудченко.

За умовами конкурсу, проекти мають містити розділ з будівельної теплофізики з ілюстраціями та кресленнями типових вузлів з використанням тепло- та звукоізоляції URSA. Студентів спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» Луцького НТУ зацікавила пропозиція і вони надіслали свої роботи на конкурс.

Перше місце і головний приз – ноутбук здобув магістр групи ПЦБм-51 Луцького НТУ Андрій Ящинський, дипломи і призи від компанії URSA отримали Ірина Маркова (група ПЦБ-51) та Олеся Рабінська (група ПЦБм-51).

Наукові керівники очікували на перемогу, оскільки протягом усього часу докладали чимало зусиль для підготовки молодих фахівців. Адже кожен викладач передусім прагне,  щоб його випускники демонстрували найвищий рівень професійних навичок та конкурентоспроможності на ринку праці.

Ольга УЖЕГОВА,

зав. кафедри промислового та цивільного будівництва

Фото: Сергій Ужегов, Євген Січиокно

 

 

 

 

 

 

 Технічний консультант компанії «URSA uralita» в Україні (м. Київ) Андрій Постоленко вручає диплом переможцю Андрію Ящинському.

 Андрій Постоленко та  призер конкурсу Ірина Маркова.

 Андрій Постоленко вручає диплом доценту кафедри ПЦБ Світлані Ротко (керівнику конкурсної роботи).

 Колектив кафедри промислового та цивільного будівництва з переможцем конкурсу Андрієм Ящинським, призером Іриною Марковою та  представником компанії URSA Андрієм Постоленком.