СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ПОБУВАЛИ НА ЕКСКУРСІЇ В ІТ-КОМПАНІЇ «INTERNETDEVELS»

Студенти Луцького НТУ побували на екскурсії
в ІТ-компанії «InternetDevels»

Студенти другого курсу спеціальності «Телекомунікації» групи ТК-21 кафедри фізики і електротехніки разом з доцентами Миколою Євсюком і Петром Баховським 14 квітня відвідали ІТ-компанію «InternetDevels», яка є лідером у сфері веб-розробок на Drupal у місті Луцьку.

Екскурсанти ознайомилися з історією створення компанії, організацією роботи в сфері інформаційних та комунікаційних технологій, дізналися про особливості ІТ-ринку.

Студенти мали змогу побачити основні відділи компанії, де відбуваються усі етапи роботи: від розробки програмного продукту до його реалізації, продажу та технічної підтримки, а також поспілкуватися з працівниками на фахові теми. Студентів цікавили питання про те, як потрапити на стажування чи безпосередньо на роботу в компанію «InternetDevels».

Про компанію. «InternetDevels» це українська компанія з головним офісом у Луцьку. Вже понад 7 років компанія надає якісні послуги з розробки на Drupal, електронної комерції, оптимізації роботи сайтів, створює ефективні бекенд-рішення та виконує контент-роботи. Луцький офіс компанії налічує понад 100 співробітників. Серед розробок «InternetDevels» – сайти для органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, інтернет-магазинів, професійних соціальних мереж, комерційних компаній, подій тощо. Наразі компанія спеціалізується на розробках з використанням технологій Drupal та Symfony. «InternetDevels» регулярно організовує ІТ-події в Україні, серед яких – Lviv Euro DrupalCamp, DrupalTour, IT-Cafe Lutsk.

 

InternetDevels співпрацює з клієнтами та партнерами з CША та Західної Європи і продовжує розширювати географію своєї діяльності. Наприкінці 2014 року компанія відкрила офіс у Львові, а в 2015 році – у Рівному.

Микола Євсюк та Петро Баховський,
доценти кафедри фізики і електротехніки

P.S. Віктор Левандовський, генеральний директор компанії «InternetDevels», віце-президент Асоціації «Інформаційні технології України» по роботі з малим та середнім бізнесом навчався та успішно закінчив у 1999 році Луцький державний технічний університет.