Студенти Луцького НТУ відвідали провідну будівельну компанію «Інвестор»

Студенти Луцького НТУ відвідали провідну будівельну компанію «Інвестор»

Для студентів факультету бізнесу Луцького НТУ постійно проводяться практичні заняття на провідних підприємствах, установах та організаціях Волинської області. Організація проведення практичних занять для студентів спеціальності 073 Менеджмент не є новою, але є актуальною нині з метою реалізації цілей дуальної системи освіти, що сприяє інтеграції освіти, науки і бізнесу відповідно до потреб ринку.

Керівники, фахівці, що працюють на підприємствах, установах та організаціях беруть активну участь у формуванні переліку дисциплін та змісту і структури ОПП зі спеціальності. Цілями дуальної освіти є просторове і часове поєднання за принципом 50 на 50% навчання у Луцькому НТУ та на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності (так звані «сендвіч»-курси). Студент не просто навчається в університеті, що спеціалізується на підготовці менеджерів, але й отримує досвід роботи під час пар, стажувань на підприємствах.

Так, 02 жовтня 2019 року студенти 3 та 4 курсу навчання відвідали ПП БК «Інвестор» за адресою: Вахтангова, 12 в місті Луцьк. Керівник ПП БК «Інвестор» Андрій Разумовський гостинно відчинив двері нової тренінгової кімнати і долучився до проведення заняття з дисциплін «Менеджмент» та «Операційний менеджмент».

Студенти підготували презентаційні матеріали про стилі управління ПП БК «Інвестор», обґрунтовували характеристики керівника та лідера в Андрія Разумовського. Розпитували майбутні менеджери, які види влади керівник використовує, які інструменти та методи застосовує в управлінській діяльності, про особливостях реалізації операцій з організації виробництва. Топ-менеджер ПП БК «Інвестор» детально розповідав на прикладах, як це реалізовується.

Андрій Разумовський наголосив, що ПП БК «Інвестор» має потребу у кваліфікованих кадрах, а студенти мають можливість спробувати себе на робочих місцях під час проведення таких занять.

Кафедра менеджменту