СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Студенти Луцького НТУ
вшанували загиблих у Другій світовій війні

71 рік відділяє нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни. Але 9 травня і зараз – значима і хвилююча дата, яку ми відзначаємо як данину пам’яті і глибокої поваги до всіх, хто самовіддано, героїчно, на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.

Напередодні святкування 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні студенти факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ (групи БДН-22, БДН-32 та БДН-42) разом з наставниками Юлією Мельник, Оксаною Дзюбинською та Марією Смаль вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів на меморіальному комплексі міста «Вічна слава», після чого для студентів була проведена тематична екскурсія у Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки (м. Луцьк, вул. На Таборищі, 4).

 

 

В експозиції на відкритому майданчику, представлено 74 зразки військової техніки і озброєння, а саме: авіаційні комплекси, бронетанкова техніка, зенітно-ракетні комплекси, артилерійське озброєння, техніка служб забезпечення тилу Збройних Сил України та техніка військ зв’язку.

 

Екскурсоводу вдалося зацікавити військовою справою навіть дівчат. Враження від музею лишилися неповторні. Було надзвичайно цікаво дізнатися про те, як наші дідусі, прадідусі боронили нашу землю з допомогою цієї техніки.

Оксана Дзюбинська,
куратор групи БДН-32