СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ФЕШН-ІЛЮСТРАЦІЇ ТА КОНКУРСІ КОСТЮМУ

Студенти Луцького НТУ взяли участь
у конкурсі фешн-ілюстрації
та конкурсі костюму

20 квітня в ТРЦ «Фабрика» (м. Херсон) відбулися конкурсні покази Дизайн-форуму «ПроDESIGN», організатором якого є кафедра дизайну факультету кібернетики та системної інженерії Херсонського національного технічного університету.В рамках форуму відбувся конкурс фешн-ілюстрації та конкурс дизайнерів одягу.

Конкурс дизайнерів одягу був значно більш масштабний та видовищний, ніж минулого року. В його підготовці брали участь професійні стилісти та візажисти, які допомагали створювати образ моделей. На показі були представлені 300 моделей одягу, розроблених студентами 25-ти вищих навчальних закладів з 22 міст України. Презентація такої кількості проектів стала можливою завдяки модельному агентству «Сat Walk». Образ дівчатам створили майстри Школи-студії зачісок та макіяжу «Comme il faut».

Такий досвід допоміг молодим фахівцям у сфері конструювання одягу пізнати тонкощі цієї роботи зсередини, навчитись оперативно вирішувати можливі проблеми, а головне – опанувати майстерність презентації власних робіт. Це особливо важливо для творців авторських костюмів, яким потрібно створити цілісний образ і за посередництвом костюму донести до глядача настрій та емоції.

Від Луцького НТУ було надіслано 3 заявки від студентів спеціалізації «Дизайн одягу» кафедри дизайну на дві номінації: «ПРОfabrik» (Ольга Деревич «Файна дівка») та «ПРОensemble» (НаталіяДовганюк «Повернення традицій», Людмила Михальчишина «Тон в тон») під керівництвом асистента кафедри дизайну Анни Дідух.

  

Роботи учасників конкурсу фешн-ілюстрації можна було побачити в «повітряній галереї» у другій черзі ТРЦ FABRIKA, де і відбулося урочисте відкриття експозиції 21 квітня 2016 року. Від студентів кафедри дизайну спеціалізації «Дизайн одягу» було надіслано 3 заявки на три номінації: «ПРОgraphic» «ПРОpainting» та «ПРОcollage».

Міжнародний дизайн-форум «ПроDESIGN» став масштабним і знаковим заходом, протягом якого на розгляд журі та численних відвідувачів були представлені найкращі взірці творчої думки і різні грані художнього бачення, втілені в об'єктах дизайну.

Анна Дідух
асистент кафедри дизайну