Студенти-маркетологи ЛНТУ обговорили CRM-системи з стейкхолдером

Студенти-маркетологи ЛНТУ обговорили CRM-системи з стейкхолдером

Під час проведення івенту з ознайомлення із дисципліною CRM-системи на кафедрі маркетингу Луцького НТУ відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня освітньої програми «Маркетинг» з стейкхолдерами.

Так, студенти мали можливість поспілкуватися із представниками компанії Центрасофт Олександром Тальком (співзасновником бізнесу, який також є стейкхолдером реалізації освітньої програми Маркетинг у Луцькому НТУ) та Юлею Мурашовою (менеджером проекту).

Усі зацікавлені та здобувачі ознайомилися із розробками компанії Центрасофт, зокрема: ERP-ситемою та CRM-ситемою даного розробника. Із використанням мультимедійного обладнання було наочно представлено практичні приклади використання CRM-системи у сфері автоматизації  взаємовідносин медичних закладів зі споживачами.

Зацікавленість здобувачів такими розробками щодо автоматизації функцій маркетингу на підприємстві вилилась у плідну дискусію та низку практичних запитань до розробників та менеджерів проекту компанії Центрасофт.

За результатами презентації програмних продуктів компанії Центрасофт було укладено договір щодо можливості їх застосування у навчальному процесі при підготовці здобувачів за освітньою програмою «Маркетинг», а також співпрацю компанії із Луцьким НТУ та кафедрою маркетингу, зокрема.

С. Войтович, професор кафедри маркетингу