СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОТРИМАЛИ РОБІТНИЧУ ПРОФЕСІЮ ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ

СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
ОТРИМАЛИ РОБІТНИЧУ ПРОФЕСІЮ
ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ

Студенти машинобудівного факультету Луцького НТУ – майбутні бакалаври закінчили навчання за інтегрованою програмою підготовки у Волинському обласному центрі підготовки кадрів агропромислового комплексу (ВОЦПК АПК). Мета навчання студентів – отримання посвідчень тракториста-машиніста базової категорії А1 з виконанням в повній мірі навчального плану, що передбачає теоретичне навчання та виробничу практику.

Після проходження практики та отримання кваліфікації 11 травня у спеціалізованій аудиторії на вулиці Польовій, 45 (корпус 4) Державним технічним наглядом у співпраці з Волинським обласним учбового центром підготовки кадрів агропромислового комплексу та Луцьким національним технічним університетом було організовано комісію для проведення теоретичного тестування з правил дорожнього руху та технічної експлуатації тракторів. Комісія працювала у такому складі: Олександр Голій (голова комісії); Володимир Марчук – інспектор (Держтехнагляд); Олександр Жур – член комісії (ВОЦПК АПК); Леонід Дацюк – член комісії (Луцький НТУ); Віктор Тарасюк – практичне водіння (Луцький НТУ); Юрій Козелко – секретар (Луцький НТУ). Успішна здача теоретичної частини іспиту дозволили для кожному студенту пройти перевірку навичок практичного водіння трактора ХТЗ-3510.

 

Теоретична та практична підготовка проводилась для усіх студентів машинобудівного факультету, які охоче побажали отримати робітничу професію. Представники Державного технічного нагляду відзначили високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів Луцького НТУ під час проведення теоретичного тестування з правил дорожнього руху та перевірки навиків практичного водіння трактора.

Кінцеве рішення екзменаційної комісії дозволило отримати студентам спеціальностей «Обладнання лісового компплексу» та «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» робітничу професію з отриманням посвідчення тракторист-машиніст базової категорії «А1», що є хорошою запорукою майбутнього працевлаштування випусників машинобудівного факультету Луцького НТУ.

Леонід Дацюк,
доцент кафедри обладнання лісового комплексу
та теорії механізмів машин

Віктор Тарасюк,
викладач кафедри інженерного
та комп
ютерного забезпечення АПК