СТУДЕНТИ-МОДЕЛЬЄРИ ЛУЦЬКОГО НТУ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ДИЗАЙН-ФОРУМІ ПРОDESIGN – 2016

Студенти-модельєри Луцького НТУ
здобули перемогу на Міжнародному
Дизайн-Форумі ПроDESIGN – 2016

20-22 квітня 2016 року відбувся Міжнародний дизайн-форум «ПроDESIGN», організатором якого є кафедра «Дизайну» факультету кібернетики та системної інженерії Херсонського національного технічного університету.

Форум зібрав талановитих молодих спеціалістів у сфері дизайну – студентів та випускників не тільки з України, але і з різних куточків світу. Це масштабний захід, де були представлені кращі взірці творчої думки, різні художні бачення, втіленні в об’єктах дизайну.

Дизайн-форум налічував учасників з Чехії, Польщі, Білорусі, КНР, США, Росії, Великої Британії та Нової Зеландії. Зібрав молоді таланти з таких міст України: Луцьк, Херсон, Київ, Одеса, Харків, Львів, Полтава, Хмельницький, Дніпропетровськ, Миколаїв, Косів (Івано-Франківська обл.), Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Суми, Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Біла Церква , Сєвєродонецьк (Луганська обл.).

Найбільш видовищні події форуму відбувалися у декількох локаціях: корпусі №6 ХНТУ, ТРЦ FABRIKA та Херсонському обласному драматичному театрі імені Куліша. В рамках форуму відбувся Конкурс фешн-фотогріфії, фешн-ілюстрації, Конкурс логотипу Майстер_ЛОГО, Конкурс дизайнерів предметно-просторового середовища та дизайнерів одягу.

Рівень конкуренції був дуже високим, і боротьба набула небаченої раніше гостроти, адже багато робіт демонстрували професіоналізм дійсно високого класу. Загалом Форум налічував 600 учасників, і лише декільком найкращім судилося стати переможцями.

Від Луцького НТУ було надіслано 15 заявок від студентів спеціалізації «Дизайн одягу» кафедри дизайну на дві номінації: «ПРОfashion portrait» та «ПРОfashion costume» під керівництвом асистента кафедри дизайну Анни Дідух.

У номінації «ПРОfashion portrait»: Оксана Здрилюк «ODIN zov», Олена Токар «Поллок», Олена Токар «Хіндустані», Оксана Шваєвська «Пуаре», Ольга Шнит «Царівна».

 

У номінації «ПРОfashion costume»: Наталія Бабула «Galaxy», Ольга Деревич «Одна в полі», Ольга Деревич «Сonstruction», Оксана Здрилюк «Райські пташки», Людмила Михальчишина «Цінніше за золото», Катерина Музичка «Grasshopper», Ірина Назарчук «Corals», Ольга Павловська «Маргаритка», Лілія Чередько «Аеліта», Ольга Шнит «Гра в бісер».

 

 

   

У номінації, «ПРОfashion portrait» І місце отримала студентка Олена Токар, а в номінації «ПРОfashion costume» ІІІ місце отримала студентка Ольга Шнит.

Роботи учасників Конкурсу фешн-фото можна було побачити в «повітряній галереї» у другій черзі ТРЦ FABRIKA, де і відбулося урочисте відкриття експозиції. З теплими побажаннями та словами підтримки виступили завідуюча кафедри «Дизайн» Олена Чепелюк, декан факультету кібернетики і системної інженерії Наталія Кругла, перший проректор ХНТУ Юрій Розов, а також Олександр Мельник – директор ТРЦ FABRIKA, який надав місце для розміщення експозиції та проведення інших захоплюючих заходів форуму.

Анна Дідух
асистент кафедри дизайну