Студенти спеціальності АКІТ про життя козаків дізнавалися

Студенти спеціальності АКІТ про життя козаків дізнавалися

Український педагог В.О.Сухомлинський писав, що ефективність і сила виховання майбутніх поколінь визначається тим, наскільки глибоко ідея шанування Батьківщини опановує особистістю, як яскраво і глибоко бачить вона саму себе і оточуючий світ очима патріота, а саме історію розвитку козацтва нашої країни. Інтерес до цієї теми постійно зростає, особливо тепер, коли дух предків оживає в українських воїнах.

Завдяки отаману козацько-стрілецького братства Володимиру Перчуку, студенти спеціальності автоматизації та компютерно-інтегрованих технологій ознайомилися з історією розвитку чорних запорожців у музеї козацької слави. Зокрема, з побутом, одягом, особливостями ведення бою, зброєю та стрілянням із неї.

Особливу увагу пан Володимир звернув на заснування і життя козацько-стрілецького братства. Воно виїжджає на змагання, бере участь у зйомках фільмів. На жаль, вже без двох побратимів, бійців батальйону «Айдар» Сергія Климчука та Ігоря Сливки, які загинули на війні на Сході України.

Екскурсія всім сподобалася, оскільки відчули зв’язок із багатьма поколіннями людей, які жили впродовж століть на нашій рідній землі та між сучасними подіями, що впливають на творення держави.

Доцент кафедри АКІТ Федік Л.Ю.