СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ» ПОБУВАЛИ У МУЗЕЇ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ»
ПОБУВАЛИ У МУЗЕЇ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

Студенти другого курсу спеціальності «Телекомунікації» групи ТК-21 кафедри фізики і електротехніки разом з доцентом Миколою Євсюком 13 травня відвідали Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки у місті Луцьку.

 

Екскурсанти ознайомилися з експозицією військової техніки та озброєння на відкритому майданчику, а саме: апаратурою і обладнанням військ зв'язку, авіаційними комплексами, бронетанковою технікою, зенітно-ракетними комплексами, артилерійським озброєнням.

Студенти мали можливість побачити історико-хронологічну експозицію у приміщенні музею, а також різноманітні матеріали військової історії, які мають музейне значення: бойові прапори, предмети форми одягу й армійського побуту, документи і фотографії, твори мистецтв, військові трофеї та інші матеріали.

Особливе враження на студентів справила експозиція, присвячена революційним подіям під назвою «Волиняни на захисті суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України», де представлена велика кількість матеріалів, пов’язаних з революцією гідності та подіями на сході країни, зібрана самими ж учасниками АТО.

Микола Євсюк,
доцент кафедри фізики і електротехніки