Студенти та викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відвідали компанію InternetDevels

Студенти та викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відвідали компанію InternetDevels

21 лютого 2020 року викладачі (Петро Пех, Ніна Здолбіцька, Андрій Коцюба, Микола Поліщук і Світлана Лавренчук) та студенти-першокурсники (групи КСМ та КБ) кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відвідали компанію InternetDevels.

Цікаву та насичену екскурсію провела директор з маркетингу Олена Левандовська. Вона показала приміщення, в яких працюють програмісти та інші спеціалісти (в тапочках, з пледами, навушниками і кількома моніторами).

Найбільш нас вразили:

  •  унікальна карта міста Drupal City, яка повністю складається із реальних назв Drupal-модулів, тем і дистрибутивів і призначена для того, щоб допомогти вивчати Drupal-модулі;

  •  зручна організація робочих місць та місць для відпочинку;

  •  кімната для переговорів (meeting room «Задзеркалля»);
  •  атмосферна столова, в якій нас пригостили кавою (з фірмових чашок) та іншими смаколиками.

Ми довідалися, що компанія InternetDevels займається розробкою та підтримкою сайтів вже більше 12 років, працівники компанії займаються розробкою сайтів на Drupal, веб-дизайном, тестуванням, адмініструванням тощо; всесвітньовідома корпорація Jysk є клієнтом InternetDevels.

Вже традиційно, зустріли тут і наших випускників та студентів старших курсів, котрі дали поради першокурсникам щодо того, на що слід звертати увагу під час навчання, які технології зараз актуальні та які знання важливі. Дуже приємно чути позитивні відгуки про нашого випускника 2016 року Олега Кузаву, який вже більше 7 років працює в компанії і на даний час займає посаду керівника проекту (technical lead, senior developer).

Ще більш змістовними були поради від екскурсовода Олени Левандовської та її колег.

Підсумовуючи кількагодинне спілкування, можна виділити такі факти:

·         в IT досить важливо знати англійську мову та мати soft skills (вміти взаємодіяти з іншими людьми, шукати і опрацьовувати інформацію), особливо це актуально для тих, хто хоче працювати на посаді project manager;

·         потрібно вміти логічно мислити, знати математику та логіку;

·         потрібно знати IT-термінологію;

·         потрібно вміти і хотіти вчитися та розвиватися;

·         важливо зрозуміти що найбільше подобається, поставити мету і йти.

Щиро дякуємо компанії InternetDevels за гостинність та цікаву екскурсію, сподіваємося що першокурсники кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки після того, як побачили де можна застосовувати свої знання, тепер матимуть більше стимулів для активного навчання, і радіємо з того, що наші випускники та студенти працюють в престижній компанії.

Світлана Лавренчук, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки