Студенти та викладачі ЛНТУ - на міській толоці 2021 «Чисте довкілля»

Студенти та викладачі ЛНТУ - на міській толоці 2021 «Чисте довкілля»

У Луцькому НТУ продовжується марафон передвеликодніх толок. Розпочалася цьогорічна акція впорядкування території університету із факультету архітектури, будівництва і дизайну. Перехопили челендж на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій, які наводили лад біля гуртожитку на вулиці Даньшина.

Згодом робили територію нашого університету чистішою об'єднаними зусиллями здобувачів та викладачів факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій.

Днями студенти і викладачі факультету транспорту та механічної інженерії разом із факультетом комп’ютерних та інформаційних технологій долучилися до міської толоки «Чисте довкілля».

Команда із двох факультетів наводила лад на зеленій території, що на перетині вулиць Львівської та Станіславського. Учасники толоки розчистили узбіччя від сміття, сухого листя та гілок, зробивши територію поблизу університету впорядкованою та чистішою.

Варто зазначити, що в рамках екологічної толоки «Чисте довкілля» відбулося прибирання території міста на 25-ти локаціях. У заході беруть участь представники закладів освіти Луцька та громадських організацій, а також міська влада.

Крім того, у Луцькому НТУ анонсована масштабна еко-акція із висадки дерев. Вона відбудеться 27 квітня о 17:00 та реалізована Луцьким НТУ спільно з Громадською організацією «Дім еволюції» та Луцькою міською радою.

Запрошуємо охочих долучатися до благоустрою нашого університету!

Відділ іміджу та промоції