СТУДЕНТКА МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ПЕРЕМОЖНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ!

Студентка машинобудівного факультету
переможниця Всеукраїнського конкурсу
наукових робіт!

Студентка кафедри автомобілів та транспортних технологій Луцького НТУ Юлія Любинецька взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що відбувся в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського 7 квітня 2016 року.

На конкурс з напряму «Транспортні технології» (секція «Організація руху та інформаційного забезпеченя») було подано 90 робіт з провідних ВНЗ України. Зокрема, учасники прибули з Києва, Луцька, Харкова, Запоріжжя, Львова та Кривого Рогу. Участь в конкурсі взяли 114 студентів.

Юлія Любинецька представила наукову роботу на тему: «Дослідження транспортного потоку кільцевого нерегульованого перехрестя» та отримала грамоту за зайняте ІІ місце (науковий керівник – доцент Ірина Павлова). Члени конкурсної комісії відзначили актуальність та високий науковий рівень дослідження студентки з Луцького НТУ. Після закінчення конкурсу учасників ознайомили з історією та структурою навчального закладу, провели екскурсію навчально-лабораторним корпусом.

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

Кафедра автомобілів
та транспортних технологій