Технологія BLOCKCHAIN: що це таке і як його використовують у фінансовій сфері

Технологія BLOCKCHAIN: що це таке і як його використовують у фінансовій сфері

Сьогодні, 25 листопада, компанія DistributedLab - провідна блокчейн-компанія України провела відкриту лекцію. Її спікерами стали: Олександр Курбатов - блокчейн-дослідник DistributedLab та Богдан Скрябін - блокчейн-дослідник DistributedLab.

Учасниками даної лекції були й викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки завідувач кафедри професор Наталія Чернящук, доцент Сергій Костючко, доцент Наталія Багнюк.

Blockchain – це, перш за все, практичний контент, який оснований на експертизі та безціному досвіді кращих фахівців. Переваги найбільш обговорюваної технології, питання підприємництва та ведення бізнесу в сфері блокчейн, актуальні тенденції, інноваційні підходи, питання регулювання блокчейн – все це і багато іншого учасники лекції змогли почути від експертів з величезним практичним досвідом в індустрії.

Також спікери розказали про новинки технологічних рішень передових блокчейн проектів, блокчейн і децентралізовані технології, світові тренди блокчейн індустрії DeFi і NFT, а також CBDC, AI, Cyber​​Security і IoT.

Виступи несли в собі практичні знання і допомогу швидких рекомендацій розібратися в зростаючій індустрії блокчейна, а також знайти їм практичне застосування в реальному бізнесі.

Цікаво! Сучасно! Доцільно!

 

Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії

та кібербезпеки професор Наталія Чернящук