«Ті, що відкривають шлях до успіху». #3 Прикладна механіка

«Ті, що відкривають шлях до успіху». #3 Прикладна механіка

На сторінках сайту Луцького НТУ триває проект «Ті, що відкривають шлях до успіху». Тут ми знайомимо вас зі своїми кафедрами, їхніми особливостями, новітніми розробками та головне - особистостями, які дають старт для успішного майбутнього кожного випускника.

Сьогодні ми знайомимо вас із кафедрою прикладної механіки (Технологічний факультет).

Є кафедра одна на світі,

Легендами вся оповита,

Прославлена іще ділами

Й омита справами й сльозами…

 

У рік, як автор цей родився,

Вуз кафедрою розродився –

ТМ і МРВ постало,

Тут міць потрохи виростала!

 

Потужність виплеснулась в ТАВ -

Бо цьому успіх вже сприяв!

І спеціальності новІ

Несли усіх нас до зорІ!

 

Продовжив розквіт СТМ,

Вже спільний ще КПВ й ТМ!

В усьому розквіт та прогрес,

Несли нас справи до небес)

 

А молодість нас поєднала,

МЕХАНІКА вже ПРИКЛАДНА постала!

Нові тут виклики в роботі

І за студентів ми в турботі!

 

Привіт! Ми раді презентувати вам нашу кафедру та колектив і розповісти про усі наші надбання та переваги. Почнемо із того, що кафедра була створена у 2017 році внаслідок об’єднання випускаючих  кафедр «Пакування та автоматизації виробничих процесів» і «Комп`ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування». Відтоді керманичем є рішучий завідувач Дмитро Сомов. Ми знаходимося у складі Технологічного факультету, який очолює декан Олег Васильович Заболотний.

Готують професіоналів своєї справи та якісних фахівців у галузі прикладної механіки більше 20 науково-педагогічних працівників. Знайомтеся:

Аж п’ять спеціалізацій маєм,

Всьому новітньому навчаєм!

Верстати з ЧПУ, 3D моделювання -

В студентів якісне навчання!

 

Здобуті навички та вміння,

Помножено на надсумління,

Наші студенти досягають

Й місця почесні здобувають -

У конкурсах, олімпіадах,

В роботах наукових й грантах!

Дипломи захищають вміло

І ще святкують всім на диво!

 

Беремо участь в семінарах,

У конференціях й нарадах.

Все вміємо організувати,

Навчання й науку поєднати!

 

Щоб знати як студентів вчити

І з підприємствами дружити,

Профорієнтацію тримаєм

І виробництво ми вивчаєм!

 

Ми професійно викладаєм,

Тому і гарно відпочиваєм!

Щоб розрядитися думками,

Повірте – всім не скучно з нами!

 

А ще у нас є два декани,

Це справжні наші «магеллани»)

Нові світи завжди відкриють,

Вони це знають, хочуть, вміють!

 

«Справжнім інженером можеш стати тоді, коли відчуєш всю технічну силу власними руками»

Ми прагнемо передати нашим студентам якомога більше практичних навичок, а тому починаючи з 1 курсу, вони за власним бажанням отримують на матеріально-технічній базі кафедри ПМ (у машинному залі навчально-виробничого центру) «ази» та основи роботи зі спеціалізованим верстатним обладнанням. Там студенти власноруч створюють реальні власні проекти та вирішують прості інженерні задачі під керівництвом завідувача лабораторіями Романа Голодюка. Погодьтеся, своїми руками відчути «гвинтик» - це круто!

Нашою «фішкою», серед технічних кафедр, є бажання та можливість модернізації верстатів – даємо «нове життя» застарілому обладнанню, що в наш час є досить актуальною та конкурентоспроможною задачею.  Під керівництвом доц. Віктора Сичука модернізовано 3 металорізальні верстати нашого парку разом зі студентами кафедри.

Свої знання, вміння та практичні навички ми із задоволенням передаємо колегам-друзям з Ковельського ПЕК, в чому полягає ще і реальна профорієнтація.

У рамках чергового етапу допомоги у модернізації фрезерного консольного вертикального верстату з ЧПУ ГФ2171С5проведена профорієнтація студентам коледжу у навчально-виробничій майстерні КПЕКу, показано справжні перспективи модернізації верстатів з ЧПУ, дано відповіді на питання бажаючих навчатися на спеціальності «Прикладна механіка».

Для навчання та оволодіння практичними навиками, наші студенти використовують сучасне лабораторне обладнання-стенди. Впровадження новітніх технологічних розробок, а також тісне та ефективне співробітництво з провідними промисловими компаніями CAMOZZI®, FESTO® дають можливість своєчасно реагувати на постійно прогресуючі закони світового ринку техніки.

Використання дистанційного навчання з використанням інноваційних технологій використовуємо вміло для студентів, незважаючи на сучасні виклики.

До того ж, ми активно займаємося міжнародною діяльністю і повірте, вона у нас – багатовекторна. Згідно з укладеними угодами, кафедра прикладної механіки активно співпрацює з провідними європейськими вищими навчальними закладами. Одним з напрямків такої співпраці є навчання за програмою подвійного диплому. Другим вектором є співпраця з провідними ЗВО Німеччини, Великобританії, Польщі, Китаю, Білорусії та ін., що забезпечує можливість проходження практики та стажування закордоном студентів та працівників кафедри прикладної механіки.

Заключення міжнародного меморандуму про співпрацю між факультетом інженерії та прикладної фізики Університету Гліндвор (м.Рексем, Уельс, Великобританія) та кафедрою прикладної механіки Луцького НТУ.

 

 - Берлінський технічний університет (Німеччина) – доц. Герасимчук Г.А., доц. Редько Р.Г.

 - Університет Гліндвор (м.Рексем, Уельс, Великобританія) – доц. Повстяной О.Ю., доц. Сичук В.А., доц. Заболотний О.В., доц. Пастернак В.В.

 - Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку та Вищої Школи Економіки і Інновацій (м.Люблін, Польща) – доц. Самчук Л.М., доц. Зубовецька Н.Т., доц. Пастернак В.В., доц. Гулієва Н.М.

Впродовж останніх років ми значно активізували міжнародну співпрацю з ТОПовими закордонними ЗВО та освітніми структурами. Стратегічним напрямком є створення на базі Луцького НТУ навчального центру з вітроенергетики, у партнерстві із німецькою Академією BZEE.

Якщо ви по-справжньому захоплюєтеся сферою прикладної механіки, ми обіцяємо, що ви отримаєте навики з проектування в AutoСad, КОМПАС, SolidWorks, T-Flex, Pro|ENGINEER тощо. Наші студенти глибоко вивчають сучасні  САПр-системи закріплюючи знання, вміння та навики розробки складальних та робочих креслень.

Ми готові ділитися із вами власним досвідом і впевнені, що знаємо як допомогти вам реалізувати здібності і стати успішними, бо наше ПРОФЕСІЙНЕ КРЕДО – з фундаментальною інженерною освітою ти будеш справжнім фахівцем у будь-якій сучасній галузі.

Абітурієнте, ти наш друг!

Будь з нами! Ми всі є навкруг!

                                                                                                                                                                     Цікава вся наша освіта -

Це ключ до успіху та світла!