«Ті, що відкривають шлях до успіху». #5 Кафедра будівництва та цивільної інженерії

«Ті, що відкривають шлях до успіху». #5 Кафедра будівництва та цивільної інженерії

На сайті Луцького НТУ  триває проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», де ми знайомимо вас зі своїми кафедрами, їхніми особливостями, інноваційними розробками та унікальними досягненнями, та головне – людьми, завдяки яким наші випускники стають успішними!

Сьогодні ми готові відкрити для вас двері на кафедру будівництва та цивільної інженерії, яку очолює чуйна і талановита жінка - Ольга Анатоліївна Ужегова. Кафедра знаходиться у складі факультету архітектури, будівництва та дизайну, деканом якого є Олександр Георгійович Бондарський.

Бажаєте  дізнатись «WHAT  IS IT»   кафедра  будівництва та цивільної інженерії? – ОК!!!

Ви  дізнаєтесь багато цікавого !!!!!

Тому що кафедра будівництва та цивільної інженерії (БЦІ) – це:

Понад 30 РОКІВ УСПІШНОЇ ІСТОРЇЇ

Наша кафедра є «найповажнішою» в Луцькому національному  університеті, хоча створена  під новою назвою у  01.07.17 р. внаслідок реорганізації  трьох кафедр будівельного профілю (ПЦБ, МБГ, АДА), «аксакалом» у цьому шанованому товаристві була кафедра промислового та цивільного будівництва.   Це «родина», в якій понад 11 тисяч однодумців, яких об’єднала  рідна «Alma Mater» – кафедра  БЦІ Луцького НТУ.

СУЧАСНІ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ

Студенти мають вибір між декількома спеціалізаціями:  промислове та цивільне будівництво (ПЦБ); міське будівництво та господарство (МБГ);  автомобільні дороги та аеродроми (АДА).  Всі спеціалізації відповідають потребам ринку і гарантують отримання перспективної роботи.

ПРЯМИЙ ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

Після завершення навчання за спеціальністю 192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ випускника чекає цікава і високооплачувана робота, оскільки випускники кафедри «КРУТІ» і достойно цінуються роботодавцями. Чому? Тому, що викладачі кафедри БЦІ забезпечують студентам якісну фахову практичну підготовку.  Крім того, кафедра співпрацює з багатьма відомими компаніями, такими як ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат», БК «Інвестор», ПРаТ «Луцьксантехмонтаж №536», ТзОВ «Липинський», ТзОВ «Шинака Україна»,  ДП «Волинський облавтодор»,  ПрАТ «Луцькавтодор», ДП «Укрдіпродор», ПВІ «Луцьккомундорпроект» завдяки чому студенти набувають професійних навичок не тільки під час занять, а й під час стажувань і практик, форумів, краш-тестів. Висока якість навчання в майбутньому дозволяє знайти хорошу роботу з високим заробітком. За останніми рейтингами, випускники будівельних спеціальностей є одними з найбільш високооплачуваних працівників.

НАБУТТЯ  НЕОБХІДНИХ SOFT SKILLS

Наші студенти отримують не тільки професійні компетенції, але й додаткові знання і навички. Вчаться: працювати в команді під час виконання курсових і дипломних робіт; тайм менеджменту, виконувати свої роботи до дедлайнів;  ораторському мистецтву та вмінню презентувати власну роботу на семінарах, круглих столах, конференціях, конкурсах студентських робіт!

ПЕРЕМОГИ

РОЗУМ+ ЗНАННЯ+ ТАЛАНТ+ КРЕАТИВ+… = це наші успішні студенти кафедри БЦІ, котрі займаються науковою роботою. Вже багато років поспіль вони є переможцями 2 етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, Всеукраїнських студентських олімпіад, різних конкурсів та отримують дипломи I, II, III ступенів.

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАВЧАННІ

Дистанційне навчання на кафедрі БЦІ Луцького НТУ – це віртуальний науково-навчальний простір, організований у спеціально створеному освітньому середовищі за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій Moodl, Viber, Skype, Кahoot.

Інтернет-технології наближують освіту саме до Вас!

Невід’ємним елементом підготовки висококваліфікованих фахівців на кафедрі будівництва та цивільної інженерії є оволодіння методами автоматизованого проектування елементів будівель і споруд.

За час навчання студенти ґрунтовно вчаться виконувати архітектурно-будівельні креслення за допомогою ПК AutoCAD і ArciCАD; опановують розрахунки конструкцій у середовищі ПК ЛИРА-САПР, МОНОМАХ-САПР, САПФИР, SCAD Office; складають кошторисну документацію на загально-будівельні роботи у ПК АВК.

На базі Луцького НТУ реалізовано міжнародний проект «Школа урбаністики» за підтримки Фонду Ебергарда Шьока (Німеччина). Учасниками школи були студенти та викладачі з 13 ЗВО України. Досліджувалась тема «Інтегрований розвиток Луцька».

За участю  ініціативних викладачів та студентів кафедри  освоєно макетування  будівель і  територій  історичного, сучасного та проектного стану.

ФАХІВЦІ СВОЄЇ СПРАВИ

Наш «капітан», незмінний завідувач кафедри,  лауреат премії ім. академіка М.С. Буднікова Академії будівництва України, «Відмінник освіти України», нагороджена нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення»    Ужегова Ольга Анатоліївна – взірець професіоналізму, мудрий керівник! «Тили» забезпечує склад кафедри, що  налічує 30 фахівців, які постійно вдосконалюють свою майстерність і набувають чергових наукових здобутків, серед яких: доценти,  старші  викладачі, професор,  академік Української Академії наук,  доктор будівництва Академії будівництва України,  члени-кореспонденти АБУ,  лауреати премії ім. академіка М.С. Буднікова АБУ, члени Науково-методичної комісії № 9 з будівництва та технологій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, експерти акредитації напрямів підготовки (спеціальностей) МОНУ.

Ми – дружній колектив! Ми не зупиняємося на досягнутому! Ми відкриті для нових ідей!

ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА КОМАНДА

Нам приємно, що нашу кафедру обирають для навчання студенти-іноземці серед сотень університетів як України, так і інших країн світу. Ангола, Лівія, Конго – ми впевнені що  «студентська  географія»  країн  буде  розширюватись.  Радіємо  успіхам наших випускників, які отримують вони у себе на батьківщині з нашим дипломом.

БУДІВЕЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ

Ви коли-небудь мріяли, що одного разу вам вдасться придумати щось таке, що змінить майбутнє? Заради реалізації мрії обирайте кафедру БЦІ Луцького НТУ!Лабораторія кафедри БЦІ добре обладнана, дозволяє не тільки проводити важливі наукові дослідження, але, перш за все, надає можливість студентам набути досвіду та активно долучитися до наукової та практичної роботи.

ДОБРОЗИЧЛИВА АТМОСФЕРА НАВЧАННЯ

Студенти кафедри БЦІ – це унікальна спільнота талановитих молодих людей. Вони творчі, доброзичливі, відкриті і дуже розумні. Вони завжди готові допомогти один одному та адаптуватися першокурсникам. Крім того, студенти регулярно беруть участь в благодійних та соціальних заходах для дітей з дитячих будинків, геріатричних центрів, товариства Червоного Хреста та  нужденних.  Якщо ви хочете бути частиною унікального співтовариства - обов'язково обирайте навчання на кафедрі БЦІ!

ДІВЧАТА В БУДІВНИЦТВІ – ТАК!

Всупереч поширеній думці, що політехніка – це не місце для дівчат, третина всього студентського колективу кафедри БЦІ – саме дівчата. Чимало випускниць університету мають значні успіхи у професійній і науковій сферах.

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ – БЕЗ ПРОБЛЕМ!

вивчай іноземні мови - this is your future

Луцький національний технічний університет прагне зробити все, щоб його студенти могли набути досвіду за кордоном і кафедра БЦІ активно долучає студентів до цього процесу. Англія, Німеччина, Польща, Португалія, Словаччина  - завдяки різноманітним програмам, включаючи програму Erasmus +, студенти відкривають світ і отримують якісні знання. Знання мов створить для вас можливість навчатися в магістратурі Луцького НТУ та водночас в університетах світу.  

СУПЕРОВЕ ДОЗВІЛЛЯ

Подорожі, спартакіади, вистави, квести, гараж-паті, батли, наукові пікніки, брейн-ринги, талант-шоу, концерти, ііііііііі… ще багато різних SUPER-PARTY!!!

РЕЗУЛЬТАТ

Можливість отримати диплом престижної спеціальності, 100% гарантія працевлаштування, робота в провідних будівельних компаніях України та закордону, Work as a freelancer – працювати фрілансером, власні проектні, будівельні чи кошторисні фірми - це крок у МАЙБУТНЄ!!!

Спеціальність

 192 БУДІВНИЦТВО та ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

є платформою для

ПРОФЕСІЙ МАЙБУТНЬОГО

«PERPETUUM   MOBILE»

Незважаючи на високу і стійку наукову позицію, кафедра БЦІ не зупиняється на досягнутому, а постійно розвивається, змінюється і фокусується на вдосконаленні. І все це заради добробуту сучасних і майбутніх студентів! Віддзеркалення наших новацій – у наших студентах і випускниках. Ми пишаємося їхніми успіхами! А позитивні відгуки студентів та випускників кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ лише підтверджують все вище сказане.