Тиждень психології в університеті

Тиждень психології в університеті

Щороку, 23 квітня, святкують своє професійне свято українські представники найгуманнішої професії на Землі – психологи. І хоча Всеукраїнський день психолога не можна назвати святом держави, однак не потрібно забувати про те, що ці люди намагаються покращити життя оточуючих, зменшити їхні проблеми, допомогти відчути прекрасне, краще зрозуміти та пізнати себе. Адже саме психологи несуть світло у душі людей!

Напередодні Дня психолога у Луцькому НТУ кафедрою інженерної педагогіки, психології та українознавства був проведений Тиждень психології (12-18 квітня) під девізом «Життя прекрасне, коли створюєш його сам!».

Викладачі кафедри разом із студентами провели цілу низку заходів, які об’єднали студентство нашого університету і, думається, що не залишили байдужими всіх тих, хто долучився до цієї роботи. 

Так, серед студентів був проведений конкурс стінних газет  на тему «Моя майбутня  професія». Варто зазначити, що надзвичайно цікавими виявилися усі стінні газети. Студенти творчо підійшли до цього завдання, і досить оригінально та зі смаком кожна із груп продемонструвала свою майбутню професію. Переможцями у цьому конкурсі були визначені такі академічні групи: І місце посіли студенти груп МБГм-51 та Дм-51; ІІ місце – студенти груп КСМм-51, ПТМм-51, МПСм-51; ІІІ місце посіли студенти груп ПНК-11, ФКм-51, ПНКм-51, ПЦБм-51, АДАм-51. 

(Детальне ознайомлення)