«Твоя хвиля росту» - модельєри ЛНТУ представили колекцію одягу на Fashion Weekend

«Твоя хвиля росту» - модельєри ЛНТУ представили колекцію одягу на Fashion Weekend

Викладачі та студенти кафедри технологій легкої промисловості Луцького НТУ представили унікальну модну колекцію на XIV сезоні Lutsk Fashion Weekend.

Колекція «Твоя хвиля росту»_2021 створена в Art-studio, де поєднуються кваліфікований досвід викладачів та креативні дизайнерські ідеї студентів спеціальності 182 -Технології легкої промисловості Луцького НТУ.

Створювали колекцію Тетяна Головенко, Юлія Щерба, Людмила Назарчук, Олександр Шовкомуд та студенти гр. ЛП-11 і ЛП-21. Приємним є те, що за пошиття моделей відповідальність взяли на себе студентки першого курсу – Христина Яворська (ЛП-11) і другого – Яна Мельник (ЛП-21).

«Фундаментальні зміни іміджу ЛНТУ дали поштовх на створення даної колекції, в якій поєднано ключові аспекти корпоративного стилю ЗВО та логотипу кафедри ТЛП. Головна концепція колекції полягає у використанні хвилі корпоративних кольорів від синього до білого, що символізують довіру, безкінечність та чистоту. СИНІЙ КОЛІР Є КОЛЬОРОМ РОСТУ ТА УСПІХУ», - кажуть автори колекції.

P.S.: Відеомонтаж – Яворська Христина @lutsk.fashion.weekend @gmh_models @buinamodel @anna.tril; зачіски моделей @kazka_lutsk @academykodokan; макіяж @irinaiuzva @olia_drukachuk_mua Location @noble.rest ; декор фотозони @_elenia_woh.; фото від Павло Луцака @by.paullutsaka @paullutsaka та Олі Шевчук @fotoolala.

Кафедра ТЛП