У Луцького НТУ новий освітній партнер

У Луцького НТУ новий освітній партнер

9 квітня до Луцького національного технічного університету завітала делегація із ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» на чолі із директором Олександром Танасієнком. Приймала гостей ректор Луцького НТУ Ірина Вахович.

Так, під час дружнього візиту, сторони конструктивно поспілкувалися та заклали міцний фундамент майбутньої співпраці у вигляді підписання договору між освітніми закладами. Зокрема, в ході обговорення, підняли теми покращення якості освітніх послух у Волинському регіоні та підвищення його престижності та привабливості для вступників із сусідніх областей.

Крім того, сторони домовилися про плідну взаємодію, обмін досвідом, а також підсилення спільних освітніх напрямків. Приміром, такі спрямування як електроенергетика, електротехніка та електромеханіка дуже затребувані як на освітньо-науковому рівні, так і на ринку праці. Як зазначає, завідувач кафедри електричної інженерії Луцького НТУ Юрій Грицюк, на сьогодні кваліфіковані електрики гостро необхідні нашій державі, їх праця високо оплачується, а престижність професії зростає щодня. Саме тому, наголошує Юрій Грицюк, такі заклади як Луцький НТУ та ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» повинні постійно вдосконалювати свої освітні послуги, оновлювати освітні програми й навчальні плани та плідно співпрацювати для досягнення найвищого результату.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції