У Луцькому НТУ на олімпіаді змагалися кращі студенти-фізкультурники

У Луцькому НТУ на олімпіаді змагалися кращі студенти-фізкультурники

Кращі студенти спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Луцького НТУ зустрілися на олімпіаді, аби позмагатися за звання кращих у галузі і вибороти можливість представляти університет у другому турі.

Привітав учасників конкурсу проректор з НПР та інфраструктури Сергій Савчук. Він наголосив, що студентське життя цікаве і насичене, зокрема завдяки проведенню наукових заходів, що дозволяють підвищити особистий рівень розвитку і рівень науки в цілому.

«Дослідження, наука, проекти – це якраз те, що розвиває галузь і вас особисто , тому олімпіада - перший крок до наукових досліджень, це крок до того, щоб побачити ваш рівень підготовки і порівняти рівень різних ЗВО. Думаю, сьогодні ви активно попрацюєте, будуть визначені кращі роботи і на другий тур поїдуть кращі з вас, де ви гідно представите університет і спеціальність», - наголосив проректор.

Заступник декана факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Оксана Сільвестрова додала, що олімпіада, окрім відтворення набутих знань, дозволяє студентам продемонструвати творче і креативне мислення. Тож вона побажала усім учасникам конкурсу успіхів та перемоги найсильнішого.

«Олімпіада – це не просто конкурс, на якому ви механічно відтворите здобуті знання, це - творчий конкурс, де будуть поєднані і теоретичні завдання і практична підготовка. Ви зможете поставити себе на місце викладача, спробувати вирішити конкретні ситуації та проявити творчість, нестандартне мислення і креативність», - звернулася до студентів заступник декана.

Згодом, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоровя Ігор Бакіко розповів учасникам про етапи олімпіади, яких є три. Так, для початку студентам необхідно дати відповіді на тестові запитання на знання теорії. Другий етап передбачає проведення фізкультпаузи, де кожен учасник повинен провести 5 -7 фізичних вправ для зміни виду діяльності присутніх. Третій – вирішення педагогічної ситуації. Учасникам потрібно уявити, до прикладу, ситуацію на уроці фізкультури, де  раптово дитина впала із біллю у руці. Студенту необхідно вирішити як вчинити за такої ситуації та описати правильність і послідовність своїх дій.


Загалом, участь в олімпіаді взяли 23 студентів різних курсів. Оцінювали їхні вміння, знання та креативне мислення професійне журі, до складу якого увійшли: завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук, доцент кафедри Світлана Мельник та доцент Ігор Бакіко.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції