У Луцькому НТУ – онлайн зустріч з Національним офісом Еразмус +

У Луцькому НТУ – онлайн зустріч з Національним офісом Еразмус +

21 жовтня відбувся моніторинг проекту «Boosting the role of HEIs in the industrial transformation towards the Industry 4.0 paradigm in Georgia and Ukraine / HEIn4» Національним офісом Еразмус + в Україні в онлайн форматі на платформі Zoom.

Мета моніторингу - дізнатись, як організована співпраця між партнерами проекту та встановити канали зв'язку, ознайомитись із виконаною діяльністю та досягнутими результатами на сьогодні. Учасники обговорили проблемні питання, з якими стикається проект, та надали практичні рекомендації щодо безперебійного виконання проекту.

Взяв участь у зустрічі в.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук: «В рамках важливого міжнародного проекту Hein4 взяв участь в онлайн-зустрічі консорціуму з національним Еразмус офісом. Індустрія 4.0 - це світовий тренд та рух в напрямку переоснащення економіки, виробництва (робототехніка, хмарні технології, робота з базами даних, діджиталізація тощо), що дозволяє підвищити конкурентноздатність на глобальному ринку. Роль університетів при цьому, є однією з ключових в трикутнику бізнес-університети-уряд. Окрім модернізації освітніх програми на базі Луцького НТУ буде створено регіональний центр «Індустрія 4.0» Західній Україні. Дякуємо за довіру та нові можливості».

Кафедра матеріалознавства та інформаційний відділ Луцького НТУ