У ЛУЦЬКОМУ НТУ РОЗПОВІЛИ ПРАВДУ ПРО КОХАННЯ

У Луцькому НТУ
розповіли правду про кохання

21 квітня актова зала Луцького НТУ зібрала студентів, викладачів, гостей університету та представників ЗМІ на бесіду з особливої тематики. Адже з уст громадського діяча, голови студентської спілки «Пілігрим» Миколи Корнійчука присутні довідалися «Правду про кохання».

Тематичний захід організував та відкрив студент факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Ярослав Желобицький. Ярослав – один із переможців «Стипендіального проекту» фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Він є активним громадським, науковим діячем, організатором та учасником культурно-мистецького життя університету та міста. Окрім цього, хлопець здійснює волонтерську, благодійницьку діяльність та є активістом громадської студентської спілки «Пілігрим».

Спілка проводить спілкування з молоддю на актуальні для суспільства теми, що базуються на морально-етичних та християнських цінностях. Отож, запрошення до Луцького НТУ голови спілки «Пілігрим» Миколи Корнійчука було не випадковим. Він запропонував слухачам побесідувати на тему «Правда про кохання». Лектор розкрив проблеми дошлюбних статевих відносин, одностатевих шлюбів, венеричних захворювань, СНІДу та інших негативних проявів у суспільстві. Подана інформація не залишила байдужими жодного слухача, ініціювавши дискусію та відкриті діалоги, що засвідчило про корисність та актуальність обговореної проблематики серед студентства.  

Галина Микитюк