У Луцькому НТУ відбулася Всеукраїнська олімпіада з прикладного матеріалознавства

У Луцькому НТУ відбулася Всеукраїнська олімпіада з прикладного матеріалознавства

16–17 квітня у Луцькому національному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Прикладне матеріалознавство». Інтелектуальне змагання проводила кафедра матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування, що входить до складу технологічного факультету Луцького НТУ.

В олімпіаді взяли участь студенти з Національного технічного університету України «КПІ», Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Запорізького національного технічного університету, ДНВЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», Сумського державного університету, Чернігівського національного технологічного університету та Луцького національного технічного університету.

У першому турі олімпіади учасники виконували завдання, що складалося з двох частин – обґрунтування вибору та особливостей застосування конкретного металевого та неметалевого матеріалів. У другому турі для виконання було запропоновано 50 тестових запитань із варіантами відповідей.

Найкращих результатів у науковому змаганні досягла студентка Луцького НТУ Оксана Оксентюк, яка і здобула перше місце в олімпіаді з відривом у 10 балів. Друге місце за кількістю набраних балів було присуджено студентці Сумського державного університету Марині Шостак, а третє – студенту Національного університету «Львівська політехніка» Сергію Лаврисю. Переможці будуть затверджені наказом Міністерства освіти і науки України та нагороджені відповідними дипломами. Також були відзначені всі інші учасники олімпіади.

Офіційне журі та учасники інтелектуального змагання відмітили високий рівень підготовки та проведення олімпіади, а також були приємно вражені запропонованою культурною програмою.

Тетяна ГАПОНЧУК