У Луцькому НТУ відбувся традиційний ІТ-велопробіг

У Луцькому НТУ відбувся традиційний ІТ-велопробіг

Уже кілька років поспіль у Луцькому НТУ відбувається велопробіг, приурочений Дню компютерника та програміста. Щороку команда велолюбителів долає кілометри, аби надихнути оточуючих до здорового способу життя та відвідати цікаві місця під Луцьком.


Незмінним організатором заходу виступає факультет компютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ. Із кожним наступним веломарафоном кількість учасників збільшується, не виключення й цьогорічний заїзд. Так, понад два десятки охочих покрутити педалі зібралися біля навчального корпусу ЛНТУ, що на вул. Потебні. Серед «велобігунів» є студенти різних факультетів, а також викладачі, завідувачі кафедр, декани та навіть стейкхолдери.

За словами декана ФКІТ Інни Кондіус, проведення заходу уже стало своєрідною традицією на факультеті. Щоразу точка прибуття велосипедистів змінюється, але завжди це цікаві місця, де можна більше дізнатися про історію краю та його надбання.

Започаткував щорічний ІТ-велопробіг професор ФКІТ Юрій Тулашвілі. Він розповів і про цьогорічний маршрут: «Цього разу ми подолаємо 10 кілометрів і поїдемо у село Баїв, що під Луцьком.  Щоразу ми відвідуємо цікаві місця і нинішній заїзд – не виключення. Баїв – це унікальне село, у якому розмістилася старовинна церква, є джерело та музей бджільництва. Саме ці місця ми маємо змогу сьогодні відвідати».

У супроводі поліцейських та медичного працівника, учасники велопробігу подолали заплановану дистанцію, відвідали унікальні місця у селі і побували на справжній «медовій» екскурсії у музеї бджільництва. Окрім того, викладачі та студенти познайомилися із учнями місцевої школи, де поділилися інформацією про ЛНТУ, його можливості та перспективи навчання у ЗВО.

Як зазначають організатори заходу, ІТ-велопробіг уже є невід’ємною частиною нашого університету, а отже його планують розширювати та продовжувати складати нові цікаві маршрути.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1965784116908962