У Луцькому НТУ відкрита лекція з нагоди Дня створення НАТО

У Луцькому НТУ відкрита лекція з нагоди Дня створення НАТО 

Одним із важливих завдань ЗВО, поряд із освітою молоді у межах їх професійних компетенцій, є виховання свідомих та неупереджених патріотів України. Саме з такими переконаннями 6 квітня була проведена відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри міжнародних економічних відносин, виконавчого директора ГО «Європейський вектор Волині» Урбан Оксани Анатоліївни.

Студенти факультету бізнесу та права мали можливість ознайомитись із діяльністю НАТО, напрямами співпраці України та організації, перспективами подальших дій нашої держави у напрямку членства у НАТО. 

Оксана Урбан поділилася своїм досвідом роботи в цьому напрямку, розповіла про враження від візитів до штаб-квартири організації у Брюсселі, пояснила доцільність членства України у НАТО, а також наголосила на багатьох можливих напрямках участі студентів у заходах, які організовує Північноатлантичний альянс.

Студенти факультету взяли участь в дискусії, лекція отримала схвальні відгуки молоді та спонукала їх до формування власної громадянської позиції щодо такого актуального для України питання.