У Луцькому НТУ відзначили переможців шахового турніру «Корона-21»

У Луцькому НТУ відзначили переможців шахового турніру «Корона-21»

Впродовж двох днів у Луцькому НТУ тривав шаховий турнір, учасниками якого були і студенти, і викладачі, і працівники університету.

Усі вони демонстрували неабияку шахову майстерність, але перемогу вдалося здобути лише кращим гравцям, які і були відзначені заслуженими винагородами.

Привітала переможців змагань та учасників ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона подякувала організаторам заходу за ініціативу та прагнення популяризувати шаховий спорт і серед молоді і серед науково-педагогічного осередку ЛНТУ. Згодом ректор вручила переможцям турніру завойовані ними відзнаки.

Тож, перше місце серед студентів посів Сергій Григорович (МЕВ-31), а серед викладачів - завідувач кафедри електроніки та телекомунікацій Валентин Заблоцький. Почесне друге місце серед студентів здобув Богдан Кривов’язюк (ПТБ-41), а серед викладачів – доцент кафедри фізики та вищої математики Борис Гануліч. Третє місце розділили студент Дмитро Герасимюк (ПМ-31) та доцент кафедри обліку і аудиту Роман Сидоренко.

Переможці отримали грошові премії від профкому працівників університету та студентського профкому ЛНТУ, медалі та грамоти відповідних ступенів, а головний призер завоював кубок турніру.

Як розповідає організатор змагань Іван Яремчук, подібний захід у Луцькому НТУ планують зробити традиційним, аби залучити якомога більше молоді до цього інтелектуального виду спорту. Шахи, каже спікер, необхідно популяризувати, адже саме ця гра допомагає розвивати процеси мислення, пам’ять та увагу. Водночас, турніри дозволяють налагодити комунікацію між працівниками та студентами університету, цікаво та корисно провести спільне дозвілля.

Більше того, ректором ЛНТУ Іриною Вахович була підтримана ініціатива організатора облаштувати куточок шахів в університеті та навіть у майбутньому придбати велику шахівницю із високими фігурами, на що уже віддали власні премії викладачі-призери турніру.

Додамо, що дводенні змагання організовано з ініціативи Івана Яремчука, спільно зі студентською радою ЛНТУ, кафедрою фізичної культури, спорту та здоров’я та за підтримки осередка «Біла тура» КЗ ЛМЦФЗН «Спорт для всіх».

Відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1844888098998565