У Луцькому НТУ завершилися вибори деканів

У Луцькому НТУ завершилися вибори деканів

У Луцькому національному технічному університеті впродовж тижня тривали вибори деканів. Тож, колективи факультетів, шляхом таємного голосування, мали можливість здійснити своє волевиявлення.

Сьогодні відбулася остання серія виборчого процесу, в результаті чого, більшістю голосів були підтримані кандидатури запропоновані ректором ЛНТУ Іриною Вахович, вони ж, до тепер, обіймали посади виконувачів обовязків деканів.

Вітаємо новообраних деканів та бажаємо натхнення і наснаги до розбудови факультетів, успішної реалізації планів, підтримки колективу та яскравих професійних звершень!

Декан факультету комп'ютерних та інформаційних технологій Інна Степанівна Кондіус; декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Віталіївна Ткачук; декан факультету бізнесу та права Ірина Миколаївна Камінська; декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Андріївна Герасимчук.

Декан факультету архітектури будівництва та дизайну Олександр Валентинович Андрійчук; декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Сергійович Мурований; декан факультету аграрних технологій та екології Руслан Васильович Кірчук.

Нагадаємо, що процедура виборів була зумовлена змінами у відповідному положенні, яке затвердила вчена рада університету. Так, у зв’язку з структурними змінами, кадрові перестановки відбулися на більшості факультетів, таким чином, досі очільники факультетів були призначені на посади виконувачів обовязків.

Нове положення регламентує порядок призначення і звільнення деканів факультетів Луцького НТУ і нині відбуваються збори колективів факультетів. З них є делеговані особи для участі у виборах. Це, зокрема, науково-педагогічні працівники, інші працівники та студентство.

Процедура передбачає обрання голови зборів, секретаря та лічильної комісії. Після чого, присутні заслуховують звіт в.о.декана та програму розвитку факультету на наступні 5 років. Згодом колективи факультетів, за допомогою таємного голосування, обирають деканів із запропонованих ректором кандидатур.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції