У Луцькому НТУ з’явиться новий почесний доктор (Doctor Honoris Causa)

У Луцькому НТУ зявиться новий почесний доктор (Doctor Honoris Causa)

До порядку денного вченої ради Луцького НТУ було винесене питання про розгляд кандидатури на присвоєння звання «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) ЛНТУ». За результатами голосування, одностайну підтримку здобув Беннер Генріх Герхард Альфред.

Беннер Генріх Герхард Альфред - відомий громадський діяч, голова німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд» (місто Брайтшайд, земля Гессен). Крім того, він Почесний громадянин міст Броди, Володимир-Волинський та смт. Підкамінь, а також Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

За словами ректора ЛНТУ Ірини Вахович, Беннер Генріх Герхард Альфред є справжнім другом Волині, який активно сприяє розвитку освіти. Зокрема, він планує реалізувати масштабний проект дуальної освіти на базі нашого університету.

«Серед іноземців є люди, які справді розвивають нашу область, розвивають освіту. Пан Беннер - це людина, яка сьогодні робить все для того, аби створити центр дуальної освіти на базі нашого університету. Йдеться про інвестиції в розмірі 3 млн євро, які підуть на формування такого центру. Німецька сторона зацікавлена у співпраці та залученні наших студентів на підприємства з іноземним капіталом, які знаходяться в Україні. Тому, маємо надію, що спільними зусиллями ми збудуємо перспективну локацію», - резюмувала Ірина Вахович.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції