Учасникам тренінгу від компанії FESTO вручили сертифікати

Учасникам тренінгу від компанії FESTO вручили сертифікати

Сьогодні у Луцькому національному технічному університеті підвели підсумки двотижневого тренінгу від компанії FESTO. Нагадаємо, що в рамках проекту «Підвищення ролі університетів у напрямку трансформації Індустрії4.0», у Луцькому НТУ протягом двох тижнів відбувався  практикоорієнтований тренінг, організованого міжнародною компанією FESTO, «Ключові вимоги до сучасних виробництв в контексті Індустрії 4.0. Механізми розумної фабрики та виробництва майбутнього». Учасниками тренінгу стали викладачі чотирьох факультетів Луцького НТУ: технологічного, машинобудівного, комп’ютерних технологій та бізнесу Луцького НТУ. Власне, захід був розділений на дві частини: практичну, що проходила протягом двох днів у Луцькому НТУ, та теоретичну, яка тривала два тижні.

Так, викладачам Луцького НТУ вручили сертифікати із зазначенням кількості годин і тих тем, які вони прослухали в ключі проекту «Індустрії 4.0. Механізми розумної фабрики та виробництва майбутнього».

Як зазначає керівник проекту Микола Мельничук, це лише один із перших заходів трирічного проекту, грант-холдером якого виступає Католицький університет Левена.

«Наразі із нашим грант-холдером відбуваються важливі переговори: узгодження переліку обладнання, яке буде придбане в рамках проекту, для оснащення лабораторії при Луцькому НТУ.

Маємо сподівання, що на весні ми зможемо облаштувати лабораторію і центр Індустрії 4.0, аби знання та навички, які в ході цього проекту отримують викладачі, могли ними застосовуватися на практиці і передаватися не лише студентам, але й зовнішнім представникам компаній – людям, які хочуть підвищити свою кваліфікацію і звертатимуться до нас», - зазначає Микола Мельничук.

Після вручення сертифікатів, представники компанії з виробництва і постачання випробувального устаткування, обладнання для металографії, приладів НК, ТД та інших засобів вимірювання «УКРІНТЕХ» презентували викладачам Луцького НТУ модель ультразвукового дефектоскопу. Даний прилад  розглядають як варіант застосування у лабораторії.

Довідка: Ультразвуковий дефектоскоп – це прилад, призначений для пошуку дефектів у матеріалах за допомогою ультразвуку.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...